Kas kaltas dėl neištikimybės

Ar gali kas nors „pagrobti“ jūsų antrąją pusę? Atsakymas – negali.

Niekas jo neverčia jūsų mesti. Jos/jo sprendimas peršokti į santykius su kitu žmogumi – tai išimtinai jo arba jos sąmoningas sprendimas.

Net jeigu kitas vyras ar kita moteris atvirai mėgina sugundyti jūsų antrą pusę savo geležiniais raumenimis ar moteriškomis grožybėmis, kaltė už išdavystę vis tiek tenka jūsų partneriui.

Būti sugundytam/sugundytai – ne pasiteisinimas.

Jei žmogų patraukia kas nors kitas (fiziškai, emociškai ar abu variantai drauge), jis turi dvi išeitis, prieš žengdamas slidžiu neištikimybės keliu.

  • Paprašyti to kito žmogaus atstoti ir rimtai pasikalbėti su savo antra puse, kad būtų atkurtas ankstesnis artumas;
  • Užbaigti dabartinius santykius ir jau tada panirti į naujus.

Būtent toks yra brandus ir teisingas būdas išspręsti susiklosčiusią problemą. O tie, kurie galvoja vien apie seksą ir spjauna į antrosios pusės jausmus, tikriausiai ryšis neištikimybei. Tai žema ir egoistiška, nors nuoširdžiai tikiu, kad išdavikui viskas galiausiai bus atlyginta.

Jei kažkas „pagrobė“ jūsų antrą pusę, galite laikyti tai tikru palaiminimu. Pasakykite tam žmogui, kad jis gali pasilikti sau tą menkystą, ne jūs jau supratote, kad esate verti kažko daugiau – to, kas iš tikrųjų jūsų verti ir niekada nenusiris iki tokio lygio.

Jei žmogus ruošiasi neištikimybei, teisingiausia, ką jis gali padaryti – pripažinti savo nusižengimą, užuot užkraudamas kaltę kažkam kitam.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.