Kas verčia vyrą jus palikti

Daug kas gali priversti vyrą jus palikti. Tai ir nemeilė, ir artimų santykių baimė, o ir paprasčiausias nebrandumas. Tačiau iš bendros tokių priežasčių masės išsiskiria tos priežastys, kurios tiesiogiai nesusijusios su vyru. Kalba eina apie klaidas, kurias santykiuose padaro pati moteris.

Jūs artinate prie savęs vyrą. Jis priartėja. Jūs toliau jį artinate, artinate, tempiate vis arčiau savęs ir jis… pradeda tolti. Jeigu ilgai ir atkakliai artinsime, vyras nutols visiems laikams.

Svarbiausia klaida – pernelyg “trumpas pavadėlis”. Bet kodėl tokia neteisybė? – visiškai teisėtai paklausite jūs. – juk taip puiku turėti tokius artimus santykius, kai su mylimuoju akis į akį, širdis į širdį! O kaip nuostabu drauge atsibusti rytais. Žvelgti vienam į kitą, gurkšnoti rytmečio arbatą jaukioje virtuvėje, užsimetus ant pečių chalatus po dušo. Rašyti mylimajam žinutes. Žinoti, kur jis dabar yra, su kuo, ką pavalgė pietums savo firmos valgykloje ir kaip jam einasi be manęs…

Pajutote šiuose žodžiuose tą pavojingą požymį? Artėjančio pavojaus signalą?

Šitą pavojų galima įvarginti vienu žodžiu – DAUG. Pernelyg daug žodžių, pernelyg daug dėmesio, pernelyg daug – jūsų pačios.

Štai ir pasiekėme tą vietą, kurioje jau galima įvardinti svarbiausią jūsų klaidą.

Jūsų, miela skaitytoja, tuose santykiuose – PERNELYG DAUG.

Jūs dovanojate jam dovanėles ir siurprizus, rengiate romantiškas vakarienes prie žvakių, demonstruojate seksualinio meistriškumo stebuklus ir darote dar daugybę įvairiausių dalykų iš meilės savo vyriškiui.

“Stop, sustokite!” – norisi sušukti. – “Tučtuojau liaukitės, nežudykite savo santykių!”

“Kodėl? Kas atsitiko?” – vėl nieko nesuprantate jūs.

“Todėl, kad vyras nuo to paprasčiausiai pervargsta”. – tenka sausai ir lakoniškai paaiškinti.

Įsivaizduokite minutėlei, kad tai jums vyras skambinėja, siuntinėja žaismingas žinutes, pasitinka jus romantiškomis vakarienėmis, įsitaisęs prie stalo su Adomo kostiumu. Ne dieną, ne dvi, o, tarkime, ištisą mėnesį. Kaip jums? Manau, labai greitai visa tai įkyrės iki gyvo kaulo.

Galite būti tikra – vyrai turi kur kas mažiau kantrybės ir nuo dėmesio pavargsta žymiai greičiau.

Tai ką gi daryti?

Vyrams reikia laisvės ir erdvės. Turėkite tai galvoje, merginos. Ir atpalaiduokite, pagaliau, savo pavadėlius.

Kaip tai padaryti?

Tikriausiai matėte šiuolaikinius pavadėlius – tuos, kurie patys pailgėja ar sutrumpėja pagal augintinio nuožiūrą? Štai maždaug tą patį metodą galima panaudoti santykiuose su vyriškiu. Ir kai tik nutolsite, užsiimsite savais reikalais, pats vyras, jūsų pasiilgęs, ims pats link jūsų artintis.

Priartėkite ir pasimėgavusi artumu, vėl atitolkite. Tam laikui ir tuo atstumu, kurie būtini išlaikyti balansui. “Pirmyn-atgal, pirmyn-atgal” – būtent taip galima pavadinti mano čia aprašomą`, tačiau anaiptol ne mano sugalvotą ir išrastą artumo išsaugojimo receptą.

Bijote, kad jums “nutolus” vyras atšals ir užsimanys kažko kito? Turiu jus nuvilti. Jei šito bijote, tai jūsų santykiuose esama akivaizdaus disbalanso. Vyru jūs suinteresuota kur kas smarkiau, negu vyras jumis. Jei būtų kitaip, jūs to nebijotumėte. Deja…

Jeigu nenustosite visos savęs išdalinti, santykiai, kurie laikėsi ant jūsų vienos, tikriausiai pasibaigs. Vyras išeis pas tą, kuri mažiau spaudžia ir mažiau duoda. Nes jam reikia patenkinti savo vyrišką poreikį būti reikalingu. Jis išeis, kad išsaugotų savo vyrišką prigimtį.

Dėl to tapkite ta moterimi, kurios vyrui trūks, bus negana. Kad jis nekantriai trokštų ir lauktų susitikimo su jumis. Pastoviai ir visada, o ne vien santykių pradžioje.

-Tu kažkur pradingai…

-Mieloji, aš jau baigiu užmiršti, kaip skamba tavo balsas telefono ragelyje…

-Tau baigėsi telefono sąskaita?!

-Ech, kaip negerai… Aš taip tikėjausi praleisti su tavimi šį vakarą… Ir kada gi tu mane juo palepinsi?..

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *