Keli mitai apie laimingas santuokas

Kai tik suvokiate savo santuokos realybę, kyla jausmas, kad jūs – nevykėlis. Svajonėse buvo vienas vaizdas, kad santuoka – tai nuostabu, linksma, gera, malonu, o svarbiausia – jokių problemų.

Tačiau praktikoje viskas gaunasi kitaip. Pažvelgiate į savo gyvenimą po kelerių metų santuokos, ir galvojate: „Kaip aš galėjau taip suklysti?” O tada žmonės nusprendžia, kad jų sąjunga žlugo, ir jiems reikia išsiskirti, kad nešvaistytų nervų ir brangaus laiko.

Norint suprasti, kad jūsų santuoka nėra tokia bloga, galima palyginti dabartinę santykių būklę su mitais, kuriais patys save privertėte patikėti.

Taigi. Jūs tikėjote, kad laimingose ​​santuokose…

Niekada nesijausite nereikalingu

Realybė: bus momentų, kai jūsų vyras ar žmona apie jus negalvos. Tai normalu. Iš pradžių buvote du skirtingi žmonės su savo reikalais ir rūpesčiais. Santuoka negali tapti nuolatinio dėmesio ir rūpesčio procesu. Ir jūs, ir partneris turėsite rūpintis savo reikalais ir spręsti problemas, kurios rūpi tik jums asmeniškai. Svarbu priimti šį faktą ir neapgaudinėti savęs.

Visada jausite emocinį artumą

Realybė: Bet kurioje sąjungoje būna emocinių pakilimų ir nuosmukių, neįmanoma visą laiką būti ant emocinės bangos. Nereikia bandyti uždegti ugnį tomis akimirkomis, kai tai neįmanoma. Per visą santuokinį gyvenimą reikės ieškoti momentų, kada galimas ir įmanomas tikras emocinis artumas, sugalvoti, kaip sukurti artumo aplinką. Tačiau didžiąją laiko dalį jūs vis tiek gyvensite kaip dvi atskiros būtybės su savo rūpesčiais ir problemomis.

Privalote turėti tuos pačius interesus

Realybė: dar prieš vedybas turite atsakyti sau į klausimą – ar norėtumėte gyventi su tikslia savo kopija? Tiesą sakant, nuo tokio gyvenimo galima išsikraustyti iš proto. Puiku, kai turite sąlyčio taškų ir bendrų pokalbių temų. Santuokos stebuklas yra tas, kad ji suvienija dvi priešingybes. Turi būti įdomu gyventi su žmogumi, o susidomėjimas kils tik tuo atveju, jei partneris turės savų, jums nesuprantamų ir neprieinamų, pomėgių. O jūsų pačių pomėgiai – tai jūsų galimybė pabūti vienumoje su savimi, tas pats pasakytina ir apie partnerį.

Santuokoje nesipykstama

Realybė: konfliktai santykiuose yra neišvengiami. Jūs esate skirtingi žmonės ir neišvengiamai į kai kuriuos dalykus žiūrite kitaip. Sveika santuoka reiškia, kad žinote, kaip rasti tinkamų išeičių iš konfliktinių situacijų. Yra daug pavyzdžių, kaip poros ilgus metus absoliučiai nesipyko, bijojo konfliktų ir visais būdais jų vengė. Iš šalies tokie santykiai atrodė idealūs. Vėliau kivirčas neišvengiamai įsiplieksdavo, ir tai buvo tikras emocinės bombos sprogimas. Viskas, kas daugelį metų buvo nutylima, per vieną akimirką sprogo ir aptaškė abu sutuoktinius. Vietoj daugybės smulkių konfliktų ir jų sprendimo patirties įgijimo, gavosi negailestingas, totalus, abu žmones sunaikinęs karas. Bartis – naudinga.

Po kivirčo abu turėtų norėti susitaikyti

Realybė: kiekvieno žmogaus temperamentas skirtingas. Kažkas greitai atsigauna, o kitiems reikia daugiau laiko, kad atsipeikėtų ir vėl pradėtų normaliai bendrauti. Tai nereiškia, kad partneris jūsų nemyli. Tam, kuris greičiau „atitirpsta”, tereikia išmokti palaukti. Taip, tai yra kompromisas, tačiau būtent iš kompromisų ir susideda santuoka.

Nepatirsite problemų lovoje

Realybė: jūsų santuoka garantuotai turės intymių problemų. Tik nereikia manyti, kad tai pabaiga. Kaip ir bet kurioje probleminėje situacijoje, reikia turėti planą, kaip ją išspręsti. Kvaili žmonės mano, kad problemą galima išspręsti nuklydus „į kairę”, arba priverčiant partnerį „norėti”, jeigu jis nenori. Visa tai veda tiesiai į skyrybas. Internete galima rasti begalę naudingų ir veiksmingų rekomendacijų, kaip atkurti visavertį intymų gyvenimą. Vienintelis dalykas, ką reikia padaryti – aptarti problemą, pripažinti jos egzistavimą ir pradėti įgyvendinti rekomendacijas.

Mes turime visą laiką būti kartu

Realybė: tikra beprotybė manyti, kad gerų santykių raktas – visą laiką būti kartu. Kartu turėtumėte būti pakankamai laiko, ir nekontaktuoti tada, kai to nenorite. Turite atsiminti, kad esate asmenybė, savarankiškas žmogus, ir vengti ištirpti partnerio asmenybėje.

Jei santykiai blogi, negalime jų pagerinti

Realybė: kai santuokos problemos ilgą laiką lieka nesprendžiamos, labai lengva įpulti į neviltį. Santykių aklavietė gali sukelti depresiją, išprovokuoti nuolatinį stresą. Svarbiausia – atviras pokalbis. Judu su partneriu turite pripažinti, kad egzistuoja problema, ir susitarti, jog ją reikia spręsti. Problemos nutylėjimas – mirtis santuokai, tiesus kelias į emocinį perdegimą. Būtina pradėti spręsti problemą. Pokyčiai bus garantuoti. Jūs arba susitarsite, kaip gyventi toliau, ir pasieksite abiem tinkantį sprendimą, arba suprasite, kad santuoką reikia nutraukti. Abu sprendimai geri, kadangi tai yra išeitis iš aklavietės.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *