Kenksmingi patarimai – kaip greitai pakelti savo vertę šeimoje

Tekstas nors ir buvo sumanytas kaip pusiau humoristinis, bet prasmės jame yra turbūt netgi daugiau, nei daugelyje rimtų straipsnių.

Taigi. Jeigu jaučiate, kad jūsų nevertina santykiuose, kad jūsų savivertė smarkiai smuko, o norisi, kad būtų atvirkščiai, norisi pasijausti svarbiu, reikšmingu, savimi pasitikinčiu žmogumi, pateikiame jums kelis patarimus.

Pirma. Santykius kurti reikia su žmogumi, kuris turi kokią nors priklausomybę – alkoholis, narkotikai, lošimai, kompiuteriniai žaidimai ir t.t. Tai suteiks jums ištisą rinkinį įvairiausių instrumentų. Jūs visada jausitės pranašesni už tą žmogų, galėsite jį gelbėti ir jaustis širdies gilumoje didvyriais, jūs to žmogaus gailėsite, o taip pat jausite kilnų pasipiktinimą, kai žmogus vėl įsmuks į savo priklausomybę.

Antra. Dalinkite kuo daugiau patarimų. Kiekvienas patarimas – tai papildomas balas jūsų savivertei. Pademonstruokite, kad esate visažinis ir žinote atsakymą į visus klausimus ir išeitį iš bet kokios situacijos.

Trečia. Prikurkite kiek galima daugiau griežtų taisyklių, kurių laikytis privalės visi šeimos nariai, o jeigu jie staiga suklups tame jūsų “minų lauke” – būtinai pykite, barkitės, kritikuokite, žodžiu, išklokite viską, ką apie juos galvojate. Pykčio energija padės pakilti jūsų savivertei. Svarbiausia paskui pasikloti čiužinį, kad smarkiai neužsigautumėte, nudribę žemyn. Bet čia jau nieko nepadarysi – kosminio masto savivertė turi savų šalutinių efektų.

Ketvirta. Įsižeiskite. Paprasčiausiai įsižeiskite ir kelias dienas nekalbėkite. Juk jeigu įsižeisite, partneris pasijaus kaltas. O į kaltuosius žvelgiama iš viršaus į apačią. Tai padės pasijausti reikšmingam. O jeigu tam žmogui dar ir atleisite, tai apskritai iškilsite iki debesų, juk atleisti – tai irgi pozicija iš viršaus. Vadinasi, įsižeidimo ir atleidimo momentais jūsų reikšmingumas bus pats didžiausias šeimoje. Tiesa, reikia atsižvelgti į faktą, kad šis efektas ne ilgalaikis.

Penkta. Grasinkite skyrybomis. “Ach tu manęs nevertini?! Tada aš tave palieku!!! Skiriamės!!!” Tą, kuris išeina pirmas, dažniausiai vejasi (arba nesiveja, čia jau kaip susiklostys). Kai paskui jus laksto, esate nepaprastai vertingi tam lakstančiam partneriui.

Jūs vis dar norite greitai pakelti savo vertę šeimoje?

Jeigu greiti metodai – ne jums, jei išties norite tvirtai jaustis santykiuose, teks išmokti jaustis mylimu, vertingu ir geidžiamu šeimoje be manipuliacijų ir rizikos sunaikinti tiek santykius, tiek save.

ŠaltiniaiNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *