Kiek vyras gali mylėti savo moterį

Vyras ir moteris, gyvenantys santuokoje, vienas nuo kito labai smarkiai priklauso. Jie sudaro bendrą energinę sistemą. Pokyčiai vienoje sistemos dalyje neišvengiamai sukelia pokyčius kitoje.

Moteris gyvena labiau viduje, o vyras – išorėje. Moteris linkusi į vidinius išgyvenimus, apmąstymus, jaudinimąsi. Jai būdingas polinkis pasinerti į savo vidų, vesti vidinius monologus ir dialogus. Vyrui turi reikšmės jo judesiai, veiksmai, veikla išoriniame pasaulyje.

Vyras ir žmona nuolat glaudžiai sąveikauja. Egzistuoja stiprus ryšys tarp moters būsenos ir vyro veiksmų. Galima sakyti, kad vyras atspindi tą emocinį foną, kurį sukuria moteris.

Jeigu vyrui būdingas PIKTUMAS, tai moteris bus lengvai ĮSIŽEIDŽIANTI. Nuoskaudos jausmas – tai moteriška vyriško tūžmingumo forma. Tai yra viena ir ta pati savybė, tačiau pasireiškianti skirtingai.

Vyriškas PAVYDAS atspindi moterišką UŽDARUMĄ. Pasistenkite prisiminti kokį nors agresyvų, pavyduliaujantį vyrą ir suprasite, kad šalia jo buvo uždara, slapukaujanti moteris. Pavyzdžiui, žmona gali slėpti, kiek kainavo jos nauja suknelė arba kad po darbo ji buvo susitikusi su draugėmis. Tada vyras ima įtarinėti ir pavyduliauti.

ATSAKOMYBĖS VENGIANTIS vyras turės NENUOLANKIĄ žmoną, kuri jam visą laiką prieštaraus ir priešgyniaus, visada elgsis tik taip, kaip patogu jai, negalvodama apie savo sutuoktinį.

BAMBANTIS vyras atitinka GRUBIAI KALBANČIĄ žmoną. Storžievė moteris, kuri nuolat kelia balsą, kritikuoja, šaiposi iš kitų, triukšmauja, konfliktuoja, automatiškai išugdo vyro charakteryje tokias savybes kaip priekabumas ir zyzimas.

Vyro ŽIAURUMAS moters charakteryje pasireiškia tuo, kad ji daug ir dažnai APKALBINĖJA kitus. Kai moteris leidžia sau užsiimti apkalbomis, skleisti gandus, tokiu būdu ji muša žmones, elgiasi su jais žiauriai. Kuo daugiau moteris apkalbinėja, tuo stipriau išsivysto vyro žiaurumas.

Vyro ŠYKŠTUMAS ir GODUMAS atitinka moters MELAGINGUMĄ, pagarbos vyrui stoką. Jeigu vyras yra šykštus, vadinasi, žmona jo negerbia ir nuolat apgaudinėja.

Ir svarbiausia – jeigu vyras GERIA alkoholį, tai jo žmonos ŠIRDIS SAUSA. Širdies sausumas reiškia, kad moteris jaučia meilę vyrui, bet nemoka jos atiduoti jam.

Viena ir ta pati savybė skirtingai pasireiškia vyro ir moters būduose. Pavyzdžiui, vyro gobšumas gali reikšti jo nenorą duoti, o moters atveju – nesugebėjimą pasisotinti, saiko neturėjimą.

Iš viso to galima padaryti išvadą, jog nėra jokios prasmės kelti pretenzijų partneriui dėl kokių nors jo savybių, kurios jums nepatinka. Yra prasmės pirmiausia nukreipti žvilgsnį į save, surasti, kaip ta savybė pasireiškia jumyse, ir pradėti ją keisti. Čia ir slypi vienas svarbiausių bendro poros vystymosi aspektų.

Ir dar vienas dalykas. Vyras myli moterį tiek, kiek ji myli jį. Moteris myli vyrą tiek, kiek ji myli save. Vyras myli moterį tiek, kiek ji myli pati save.Naujienos iš interneto

2 thoughts on “Kiek vyras gali mylėti savo moterį”

  1. O kas čia nutiko lietuvių kalbos raidėms iame straipsnyje? Neįmanoma skaityti, net pikta..

    1. Man irgi pikta, bet kol kas nerandu vaistų, nes nežinau, kas per liga. Taip raides iškraipo tiems, kurie ateina iš feisbuko. Pati svetainė sveika. O kas ten feisbukui pasidarė – bala žino. Iškraipo ne visiems ir ne visada. Man pačiam kartais hieroglifus rodo, kartais viskas normalu. Kol kas vienintelė išeitis – ateiti į straipsnį ne per feisbuką, o tiesiai į svetainę, arba per google. Atsiprašau už nepatogumus. Jie eina ne iš mano pusės, bet vis tiek nepatogu prieš skaitytojus ir pikta – kaip ir Jums

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *