Klausimai, kuriuos užduoda neištikimi partneriai

Daugelis iš mūsų neturi didesnės baimės nei partnerio neištikimybė. Tai yra viena iš pagrindinių santykių pabaigos priežasčių. Užduodamas tam tikrus klausimus, neištikimas partneris gali išvengti melo, nuslėpti neatitikimus ir nuraminti bet kokius jūsų įtarimus – nebent žinote jų gudrybes. Terapeutai išsiaiškino kelis dažniausius klausimus, kuriuos jūsų partneris gali užduoti, jei jus apgaudinėja.

1. Kodėl tu elgiesi keistai?

Slepiant neištikimybę, gali apnikti paranoja dėl išaiškėsiančios tiesos. Apgaudinėjantis partneris gali pradėti abejoti jūsų elgesiu ir paklausti: „Kodėl elgiesi keistai?“, net jei jūsų elgesys iš tikrųjų nepasikeitė.

Jei partneris apgaudinėja, jis gali to paklausti, kad išsiaiškintų, ar pastebėjote jų keistą elgesį ir prie dviejų pridėjote du.
2. Ką veiksi šį vakarą?

Daugelis norime, kad partneriai domėtųsi tuo, kas vyksta mūsų gyvenime. Jei pastebite, kad jūsų partneris daug labiau domisi jūsų planais, tai gali būti ženklas, kad jis neištikimas. Pavyzdžiui, kas nors, kas apgaudinėja, gali klausti, ką veiksite šį vakarą arba kada grįšite namo. Jei žinos, kad esate užsiėmęs kitais reikalais, neištikimybę nuslėpti bus daug lengviau.
3. Ar tau jis / ji patrauklus?

Projekcija yra plati tema, kalbant apie neištikimybę. Kai žmonės jaučiasi dėl ko nors kalti, pavyzdžiui, dėl neištikimybės, dažnai užduoda tokius klausimus: „Ar tave traukia (konkretus asmuo)?“, „Ar manai, kad (konkretus asmuo) yra patrauklus?“. Tai kaltė: jie pradeda bijoti, kad jiems atsitiks tas pats.
4. Kodėl manęs to klausi?
Tas, kuris apgaudinėja, dažnai per smarkiai įsikarščiuoja ir bando savo partnerį priversti jaustis kaltu. Neištikimi partneriai gali bandyti priversti jus jaustis taip, lyg jūs elgtumėtės neprotingai ar įtartinai.

Į tą pačią sritį patenka ir klausimas, ar nereaguojate per smarkiai. Neištikimas partneris gali to paklausti, kad priverstų suabejoti savo instinktais. Jei jūsų partneris apgaudinėja, jis gali bandyti jus įtikinti, kad tai įsivaizduojate arba elgiatės paranojiškai.
5. Ar tu mane apgaudinėji?
Svarbiausias klausimas, kurį kalti partneriai užduoda būdami neištikimi, yra „Ar tu mane apgaudinėji?“ Skamba absurdiškai, bet tai tiesa. Mes, žmonės, matome kituose tai, su kuo patys iš tikrųjų kovojame. Jei partneris nuolat kaltina jus, kad juos apgaudinėjate, gali būti, kad jie patys yra neištikimi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *