Ko negalima sakyti šių Zodiako ženklų vyrams

Šis sąrašas parodys, ko neverta kalbėti jūsų vyriškio akivaizdoje. Galbūt tai padės išvengti klaidų ir išsaugoti santykius tvirtais ir patikimais.

VANDENIS

Venkite frazės „aš tavęs nesuprantu“

Jei turite santykius su vyru Vandeniu, būkite pasirengusi gyvenimui, panašiam į „amerikietiškus kalniukus“.

Dinamiškas ir viskuo besidomintis, jis priklauso tam vyrų tipui, kuriems knieti nustebinti jus vos tik susipažinote. Visiškai įmanoma, kad adrenalino antplūdį jis jums padovanos jau per pirmą pasimatymą. Jis tikriausiai sugalvos kažką dinamiško ir neįprasto, pavyzdžiui, povandeninį plaukiojimą ar šuolį su parašiutu, o gal pakvies pažiūrėti siaubo filmą. Trumpai tariant, tai būtinai bus kažkas kvapą gniaužiančio.

Vyrai Vandeniai ne iš tų, kurie gyvena ramų kasdieninį gyvenimą, jie mėgsta kartas nuo karto viską supurtyti, tik tada jiems įdomu gyventi. Rutina ir nuobodulys – ne jiems.

Vandeniui visada norisi linksmintis, net jeigu toji linksmybė nesutampa su antrosios puselės komforto zona. Jis net nepagalvoja, kad kažkokie dalykai gali kelti mylimai moteriai diskomfortą. Vandenis viso labo nori pasidalinti savo linksmybe su viso gyvenimo meile.

Pasakyti Vandeniui „Aš tavęs nesuprantu“ – tai kažkas panašaus, jeigu pasakytumėte jam „Aš nejaučiu, kad tu mane myli“.

ŽUVYS

Venkite frazės „liaukis sklandyti padebesiais, pradėk pagaliau kažką daryti!“

Turite santykius su vyriškiu Žuvimis? Tada turėtumėte žinoti, kokia jautri ir sužeidžiama tai natūra. Jo jausmai gilūs, jis visada turi glaudų kontaktą su savo emocijomis ir, greičiausiai, būtent dėl šios priežasties jūs jį pamilote, tiesa?

Vyrukas, kuris sugeba giliai jausti, o taip pat nuskaityti tavuosius jausmus, be jokios abejonės, geidžiamas partneris. Be to, dauguma Žuvų vienaip ar kitaip susieja gyvenimą su kūryba. Daug kas renkasi muziką, kiti rašo, kuria filmus ar kažką kito, kūrybiško ir nuostabaus.

Būtent dėl šios priežasties Žuvys dažnai pasineria į save. Greičiausiai jis susikoncentravo ties savo eiliniu projektu arba apmąsto kažką išties jam labai svarbaus. Jo protas – tai drobė, jo mintys – dažai, iš kurių jis kuria nuostabius paveikslus.

Jeigu pasakysite jam, kad visos šios svajonės – tuščias laiko švaistymas ir metaspradėti kažką daryti, šitaip giliai jį įžeisite ir sužeisite. Tokius žodžius jis paims giliai į širdį ir labai negreitai pamirš.

AVINAS

Venkite frazės: „Mes padarysime taip, kaip aš nutariau!

Atminkite, kad Avino ženklo vyrai – lyderiai iš prigimties. Būtent jis turi būti tas žmogus, kuris jūsų poroje priima sprendimus.

Jam patinka, kai kažkas vyksta. Stipri valia ir ištikimybė pačiam sau verčia atrodyti pasitikinčiu savimi geromis dienomis ir šiek tiek išpuikusiu tada, kai viskas klostosi ne taip. Tipiškas tokio vyro pavyzdys – Gastonas iš „Gražuolės ir pabaisos“. Lygiai taip kaip Gastonui, Avinui nepatinka, jei kažkas vyksta ne pagal jo planą. Toks vyras mėgsta jaustis svarbiu žmogumi ir būti atsakingu už savo poelgius.

Tai reiškia, kad Avinui reikalingas partneris, kuris leis jam būti šeimos galva. Kai kurios moterys visiškai ramiai į tai žiūri, tuo tarpu kitos jaučia poreikį pačioms valdyti.

Moters noras valdyti Aviną padarys jį nelaimingu. Tikimybė, kad jis pasirinks būtent tokią gyvenimo draugę, itin maža.

JAUTIS

Venkite frazės: „Aš neieškau nieko rimto“.

Bendraujate su vyru-Jaučiu? Tada jau žinote visas jo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Kartais jis labai užsidaręs ir lėtai įsisiūbuoja, tačiau pakanka tik pamojuoti jam palei nosį raudonu skuduru ir Jautis pasikeičia tiesiog akyse. Tai pakraus jam energijos.

Kadangi jis šiek tiek lėtapėdis, kad įsisiūbuotų ir išsijudintų jam reikia ištikimo ir laimingo partnerio, kuris bus šalia ir rems visus jo siekius.

Atminkite, kad kelias į Jaučio širdį eina per atsidavimą ir ištikimybę.

Jaučiai atsiveria labai sunkiai ir gali pasijausti pernelyg pažeidžiami, jeigu pernelyg greitai ims jumis pasikliauti.

Pasakyti Jaučiui, kad neieškote nieko rimto po ilgą laiką trukusios pažinties, reiškia rimtai jį sužeisti. Jam nebeliks kitos išeities kaip tik pasitraukti, galbūt netgi visam laikui – tiek jis baiminasi, kad širdis bus sudaužyta.

DVYNIAI

Venkite frazės: „Paverskime mūsų gyvenimą įprasta rutina“.

Dvyniai, kaip taisyklė, baisiai plepūs ir yra tikri žodžio meistrai. Jie moka puikiai išsireikšti tiek raštu, tiek kalbėdami, dėl ko tampa nepakartojamais oratoriais ir idealiais pašnekovais.

Dvyniai žino, kaip teisingai išreikšti savo jausmus, tiek pozityvius, tiek negatyvius. Ir kai kalba užeina apie jausmus, jų kalbos gali privesti iki ašarų.

Būdami iš prigimties gyvais ir judriais, jie tyrinėja pasaulį ir atveria sau naujus, neregėtus dalykus.

Nenuostabu, kad frazė „Padarykime savo gyvenimą stabiliu“ ar kažkas panašaus gali išgąsdinti Dvynius. Apie tai jis net girdėti nenori. Jis skaito tinklaraščius apie keliones, dėmesingai tyrinėja įvairiausius turus ir įdomias šalis. Jis ne iš tų, kurie per šventes lieka namuose. Kad išvengtų nuobodulio, jis su kur kas didesniu entuziazmu planuoja atostogas negu tvarko buitį.

Tylus, ramus uostas, koks nors nedidukas namelis su balta tvorele jam kelia tiesiog mirtiną nuobodulį.

VĖŽYS

Venkite frazės: „Tu man nereikalingas“

Vėžys nori jaustis reikalingas. Ir nesvarbu, ar tai liečia svarbius gyvenimiškus aspektus, ar tiesiog reikia pakeisti lemputę, vyras-Vėžys turi jaustis reikalingas.

Šitas vyrukas nori būti tuo, ką pasišauks, jeigu skubiai prireikia spręsti problemą. Jums pažįstama situacija, kai su Vėžiu norėjosi praleisti jaukų romantišką vakarą, o jis negali atsipalaiduoti? Viskas dėl to, kad jis tuo metu galvoja, kad reikia pataisyti išklibusią stalo koją.

Arba važiuojate kur nors su juo automobiliu ir kol jūs bandote susikoncentruoti ties pokalbiu ir gerai praleisti laiką, jis klausosi jūsų automobilio variklio, kad išsiaiškintų, ar viskas gerai.

Niekada nesakykite savo vyriškiui Vėžiui, kad jums nereikia jo pagalbos. Šitas vyrukas turi jaustis svarbiu ir būtinu žmogumi jūsų gyvenime. Leiskite jam dalyvauti priimant vienos ar kitos problemos sprendime, šitaip jis pasijus reikšmingas.

LIŪTAS

Venkite frazės: „Gerai, o kas toliau?“

Liūtas – karalius visa ko, ką jis mato aplinkui. Jis svarbiausias bet kurio vakarėlio dalyvis. Jis visada turi būti dėmesio centre.

Nėra nieko geriau Liūtui už šalia esantį artimą žmogų. Jis bus laimingas, kad partneris dovanoja jam savo dėmesį, energiją ir pritaria jo pažiūroms.

Liūtui svarbu, kad juo grožėtųsi ir suteiktų jam daug reikšmės. Jis moka ir nori mėgautis gyvenimu ir vertinti momentus.

Vaizdžiai tariant, jam norisi pajausti kiekvieno žiedo aromatą, įkvėpti šviežio oro gurkšnį. Tai kam gadinti tokius nuostabius momentus klausimais apie tai, kas bus toliau?

MERGELĖ

Venkite frazės: „Aš ne į bėdą patekusi mergaite, gelbėti manęs nereikia“

Visi žinome šitą vyruką – princą ant balto žirgo. Sutikęs merginą, kuriai ankstesni santykiai sudaužė širdį, jis stengiasi užgydyti jai žaizdas. Mergelės ženklo vyras kaip taisyklė yra rūpestingas, geras, dėmesingas, jis visada taps patikima atrama, duos vertingų patarimų ir paims jus į savo globą.

Tačiau kas atsitinka su merginomis, kurioms pagalba nereikalinga? Joms tokio vyruko, greičiausiai, nereikia. Dėl to neverta sakyti Mergelei, kad jo pagalbos jums nereikia, kitaip jis labai greitai persijungs į tą, kuriai reikia.

SVARSTYKLĖS

Venkite frazės: „Nenoriu priimti jokių sprendimų. Užleidžiu šią pareigą tau“.

Vyras – Svarstyklės, kaip taisyklė labai stabilus, pusiausvyrą jaučiantis žmogus. Jam patinka likti neutraliu daugumoje situacijų ir sumaniai priimti sprendimus, reikalaujančius neutraliteto.

Neretai jie tampa puikiais teisėjais ir tarpininkais sprendžiant konfliktine situacijas. Tačiau jiems nepatinka pernelyg blaškytis iš vienos pusės į kitą. Toks siūbavimas pažeidžia įprastą pusiausvyrą, vadinasi, kelia diskomfortą.

Rinkdamasis draugę, jis nori susirasti tą, kuri taps jam bičiule ir bendražyge. Jam reikalingas žmogus, į kurį galima būtų atsiremti. O pats, savo ruožtu, irgi gali tapti patikima atrama savo moteriai.

Vyrai-Svarstyklės nesistengia būti pernelyg dominuojantys ar priešingai – nuolankiais, jie tiesiog stengiasi spręsti problemas, priklausomai nuo situacijos. Dėl to aukso viduriuko jie ieško ir savo partnerėje. Jie nenori priimti visų sprendimų ir tempti visų problemų ant savo kupros.

Pasiūlyti savo vaikinui-Svarstyklėms pačiam spręsti iškylančias problemas, reiškia susiberti aibę minusų į savo taupyklę. Jeigu mergina neatitinka jo įsivaizduojamo aukso vidurio, vyras-Svarstyklės – ne jai.

SKORPIONAS

Venkite frazės: „Aš neturiu ambicijų“

Visi žino, koks karštas vyras-Skorpionas. Jis puikus meilės reikaluose ir iš paskutiniųjų stengiasi įtikti, kalbant apie intymią sferą. Jis mėgsta valdžią ir niekas jo taip nejaudina, kaip stipri moteris. Jis ir save laiko anaiptol ne silpnu žmogumi. Ir jei Skorpionas sutiks tokią pat stiprią moterį – pasijaus tarsi įkopęs į aukščiausią planetos viršukalnę.

Skorpionui reikalinga moteris, kuri siekia naujų aukštumų ir kuri išties gali mesti iššūkį visam pasauliui ir pačiai sau. Ji gali užsiimti savu verslu ar būti geriausia darbuotoja savo srityje, svarbiausia Skorpionui, kad ji būtų sėkminga.

Dėl to pasakyti savo vyrui Skorpionui, kad jūs neturite jokių ambicijų, interesų ir talentų – tai iškart, vienu mostu baigti su juo santykius. Jūs tampate jam nebeįdomi ir jis labai greitai persijungs į kitą.

ŠAULYS

Venkite frazės: „Aš bijau naujų eksperimentų“.

Šaulius dažniausiai galima sutikti kelionėse, o ne sėdinčius už rašomojo stalo visą dieną. Šaulio svajonė – susirasti darbą, leidžiantį jam keliauti. Jam reikalingi nauji atradimai ir eksperimentai. Nauja viza pase padarys jį išties laimingu. Jam patinka išbandyti kažką naujo ir su moterimi, kurią myli.

Pasakiusi jam kad bijote ar nenorite naujų eksperimentų gyvenime, prarandate iškart daugybę privalumų savo mylimojo akyse. Jei staiga prasitarsite, kad jūsų nejaudina lėktuvai ir netraukia tolimos šalys, Šaulys bus šokiruotas ir apviltas. Niekada nesakykite nieko panašaus jam girdint. Nes kitaip jis nusipirks bilietą į artimiausią lėktuvo reisą ir leisis ieškoti naujų nuotykių su visiškai kita kompanija.

OŽIARAGIS

Venkite frazės: „Tarp mūsų tiesiog smulki intrigėlė“

Jūsų vyriškis – Ožiaragis? Tada jau žinote, kad šis žmogus nusiteikęs labai rimtiems santykiams ir to paties laukia iš išrinktosios.

Jis neatsiskleidžia taip lengvai ir paprastai, turi praeiti gerokai laiko, kad Ožiaragis imtų visiškai pasitikėti partneriu. Dėl to visiškas lojalumas prasideda tik po to, kai jis pajunta, jog išties gali pasikliauti savo antrąja pusele.

Jeigu jums pavyks išsikovoti jo pasitikėjimą – jums labai pasisekė. Ožiaragio atsidavimas bus beribis. Tačiau pakanka tik jam susiprotėti, kad esate nenusiteikusi rimtiems santykiams ir jis iškart užsidarys. Pasakiusi jam, kad tai buvo tiesiog smulki intriga, kad jums norisi tiesiog lengvo bendravimo ir flirto – sugriausite visus santykius su Ožiaragiu.

Jis paprasčiausiai susikraus lagaminą ir išeis. Dėl to, jei ieškote kažko paprasto ir neįpareigojančio, Ožiaragis – ne jūsų variantas. Susiraskite ką nors kitą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.