Kodėl jis mane ignoruoja?

Ne kartą girdžiu iš moterų : „Kodėl jis pradėjo mane ignoruoti po dviejų savaičių pažinties? arba „Kodėl jis mane ignoruoja? Sako, taip jis parodo susidomėjimą manimi. Ar gali ignoruodamas ir vengdamas, vyras tokiu būdu parodyti savo simpatiją ar meilę?”

Merginos, moterys, neišsigalvokite ir nefantazuokite! Greičiausiai jūs trokštamą rezultatą supainiojote su realybe. Jūs tiesiog priskyrėte jums patinkančiam žmogui jausmus, kurių jis šiuo metu jums nejaučia. Ir štai kai kurios „vyrų psichologijos srityje ypatingai pažengusios“ moteriškės ar geraširdžiai patarėjai jau stiprina jūsų fantazijas: „Būtent šiuo būdu jis tau rodo simpatiją!”

Jūs patikite tuo, ko nėra, laukiate ir… vis tiek nieko nevyksta. O kodėl turėtų vykti? Jumis nesidomi. Jūs dar pati nespėjote kaip reikiant įsimylėti (jums tik pasirodė, kad mylite), o jau spėjote tiek visko prisigalvoti ir prisifantazuoti!

Ignoravimas (pabrėžtas arba ne) visiškai nereiškia, kad jumis susidomėta. Galbūt tai vaikiškas žaidimas į katę ir pelę iš jo pusės, tačiau tokie žaidimai visada vyksta į vienus vartus, kadangi erzina ir sukelia analogišką reakciją. Žmogus tiesiog bando įsitvirtinti jūsų sąskaita ir nieko daugiau. Taip kartais elgiasi save įsimylėję narcizai ir, kaip taisyklė, smarkiai kompleksuoti (kompleksai – antroji narcisizmo medalio pusė) vyriškiai. Vyras nuoširdžiai nemylės moters, kurios nepasiekė pats. Ir juo labiau, kurią ignoruoja. Tai nereiškia, kad turite organizuoti patikrinimus ir reikalauti įrodymų. Riterių turnyrų laikas praėjo ir ne visos mes esame nuostabiosios damos.

Įrodymai – tai elgesys ir dėmesio ženklai. Vyrų dėmesio ženklus jūs atpažinsite iškart, be jokio vargo. O štai ignoravimas kaip tik ir nepriklauso šiems dėmesio ženklams, tai greičiau psichologinis smurto požymis. Jeigu jus ignoruoja, jei jūsų vengia, vadinasi, jūs tam žmogui neįdomi. Supraskite tai, pamirškite nemalonų incidentą ir suteikite šansą kitiems įdomiems vyrams pademonstruoti simpatiją ir pasirūpinti jumis. To dar betrūko, kad kas nors sugriautų jūsų pasitikėjimą savimi!

Mylėkite save! Rūpinkitės savimi! Išplėskite savo akiratį ir draugų ratą! Ir tada jie taip pat jus pamils. Nuoširdžiai ir švelniai. Ir pats geriausias žmogus – tai ne tas, kuris šiuo momentu „sėdi pasaloje”, o būtent tas, kuris įrodys, jog jis yra pats pačiausias, o jūs – jo deivė!

O jei vis dar norite pakovoti už jums patinkantį vyrą, kuriam buvote įdomi dar vakar, prisiminkite, kas jį patraukė pradiniame pažinties su juo etape. Tikriausiai atsimenate, kas tai buvo? Ir atraskite save iš naujo! Gražią ir įdomią!

Informacijai: pabrėžtas ignoravimas, bylojantis apie meilę ir abipusius artimus santykius, galimas tik vienu atveju – jei esama slapto meilės romano. Būtent tai ir išduoda įsimylėjėlius, kurie pabrėžtinai šalti vienas kitam draugų kompanijose, kuriose dalyvauja ir jų sutuoktiniai.

Jei norite gadinti sau nervus – gadinkite!

Jei norite būti laisva ir laiminga – būkite!

Jei norite būti mylima ir geidžiama – būkite!

Viskas jūsų rankose! Rinktis jums pačiai!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *