Kodėl kai kurie vyrai po išsiskyrimo sugrįžta: 4 priežastys

Nesvarbu, kiek jums metų, kokią gyvenimo patirtį turite ir koks jūsų išsilavinimas, išsiskyrimas su mylimu žmogumi visada būna skaudus.

Natūralu, kad žmonės siekia artimų santykių ir stengiasi iš visų jėgų išsaugoti meilę. Jeigu partneris netikėtai palieka, moteris išgyvena sunkiai pakeliamą skausmą. Bet laikas bėga. Pamažu viskas pamiršta. Skausmas atslūgsta. Sielos žaizdos užsitraukia. Ir tada kaip žaibas iš giedro dangaus pasirodo buvęs. Tokiu atveju svarbiausia nusiimti rožinius akinius ir paklausti savęs, kodėl jis sugrįžo ir ko jam reikia.

Kodėl vyrai grįžta pas buvusiąją?

Priežasčių grįžti gali būti daug. Ir jūs neturėtumėte maitinti savęs iliuzijomis, manydamos, kad esate geriausia moteris ir kad jis pagaliau tai suprato. Gali būti ir taip, bet vis tiek nereikėtų atmesti ir kitų priežasčių. Panagrinėkime jas.

Vyrą slegia vienatvė.

Daugelis žmonių nenori likti vieni, todėl yra pasirengę būti su bet kuo. Net su tais, kurių nemėgsta ar kuriais nusivylė.

Šiuo atveju vyras pavargo nuo vienatvės, jam nepavyko susirasti kitos moters ir jis nusprendė grįžti. Bet tai nereiškia, kad jis myli tą moterį. Geriau tokia negu nieko.

Vyras suprato klydęs ir pasikeitė.

Taip atsitinka nedažnai. Vyras suprato, kad moteris jam tikrai brangi, nenori jos prarasti. Jis suprato, kad tik su ja gali būti savimi, būti laimingas, mylėti ir būti mylimas. Štai kodėl jis nusprendė pasikeisti ir šiek tiek padirbėjo su savimi.

Tačiau dažnai vyrai tik pateisina savo grįžimą sakydami: „Koks aš kvailys buvau, dabar supratau.“ Nors tokie žodžiai nieko nereiškia.

Vyras grįžta, nes nieko geresnio nesurado.

Šiandien jis susitinka su viena, rytoj su kita, poryt su trečia. Bet jos nė viena nepanašios į tą, su kuria jis išsiskyrė. Buvusioji atidžiai jo klausėsi, buvo maloni ir rūpestinga. O kitos tik nori pačios būti dėmesio centre, laukia, kol jomis bus pasirūpinta. Kol vyras nesutiko kitos patogios moters, jis gali vėl grįžti pas savo buvusiąją.

Moteris turi tai, ko reikia vyrui.

Moteris turi kažkokių išteklių, gal kažką apčiuopiamo ar neapčiuopiamo, bet vyrui reikalingo. Pavyzdžiui, moteris praturtėjo, išgarsėjo ar sparčiai daro karjerą. Todėl buvęs partneris grįžta pasinaudoti jos turtais, pasišildyti jos šlovės spinduliuose ar tiesiog pagerinti savo materialinę padėtį. Nuoširdžių jausmų čia nėra, tik išskaičiavimas.

Kad ir kokia būtų buvusio partnerio grįžimo priežastis, gana greitai senos problemos pasireikš vėl ir su dar stipresne jėga. Jei ne jos, du žmonės nebūtų išsiskyrę.

Vienintelis atvejis, kai santykiai gali pagerėti, jei vyras tikrai suprato savo klaidas ir pradėjo keistis pats.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *