Kodėl kol kas nesutikote to vienintelio

Kodėl jus persekioja chroniškos nesėkmės asmeniniuose santykiuose ir niekaip nesigauna sukurti tvirtos sąjungos? Nejaugi viskas dėl to, kad banaliai nesiseka? Iš tikrųjų būtų ne pro šalį išsiaiškinti savyje ir neišsisukinėjant, be saviapgaulės, atsakyti sau į kelis klausimus.

Ne visiems pasiseka sutikti tikrąją meilę. Ir eilinį kartą nusivylę santykiais žmonės spėlioja, kodėl gi jiems taip tragiškai nesiseka. Tačiau klausimus užduoti sau reikia visiškai kitus. Jie padės išsiaiškinti, kaip jūs įsivaizduojate santykius ir kodėl iki šiol neradote antrosios pusės.

Ar tikrai noriu susirasti antrą pusę būtent dabar? Jūs išties šito trokštate visa širdimi, o gal tiesiog žmonės svaidosi užuominomis, kad gyventi vienai kenksminga? Jūs jaučiate, kaip nemaloniai dilgteli širdį, kai pamatote ištekėjusias drauges, kurios vedasi už rankos savo vaikus? Ar vis dėlto džiaugiatės savo laisve, linksminatės, jus kviečia į pasimatymus? Apsispręskite, ko norite iš tikrųjų.

Ar kritikuoju save? Jūsų netenkina išvaizda? Mirtinai įkyrėjo nuobodus darbas? Manote, kad turite nepakankamai aukštą intelektą? Verčia nejaukiai jaustis faktas, kad nesiseka sukurti tvirtų santykių? Manote, kad visi vyrai – neištikimi ir tinginiai? Pakaks kritikuoti save ir priešingą lytį. Geriau išmokite save mylėti ir atsikratykite priešiškumo vyrams.

Ar parodau vyrams savo tikrąjį “Aš”? Santykiuose teisybė ir nuoširdumas – gyvybiškai svarbūs dalykai. Tačiau mes kartais išduodame savo vertybes ir troškimus, nustumiame į antrą planą savo įsitikinimus ir poreikius, kad kam nors padovanotume laimę. Moteriai būdinga aukotis sutuoktinio ir šeimos labui. Tačiau pilnaverčiais ir harmoningais pavadinti galima tik tuos santykius, kuriuose nereikia laužyti savęs. Ir šito būtina siekti. Kitaip sakant, reikia rinktis santykius, kuriuose vertinama jūsų asmenybė.

Ar jaučiu skirtumą tarp “įsimylėjau” ir “myliu”? Įsimylėjimas – malonus, pozityvus jausmas. Jis suteikia abiem įsimylėjėliams sparnus, gyventi darosi malonu ir džiugu. O iš kitos pusės įsimylėjimas šiek tiek lengvabūdiškas ir labai permainingas. Ko nepasakysi apie tikrąją meilę. Tikras, gilus jausmas kitam žmogui – tai pasiaukojimas, atsidavimas, ištikimybė ir, be abejo, kančia, ką jau čia slėpti.

Pasistačiau gynybinę sieną? Pasitaiko, kad vyrams jaučiamas priešiškumas neleidžia susirasti to vienintelio. Yra moterų, kurios visomis tinkamomis ir visai netinkamomis progomis stengiasi įrodyti vyrams savo savarankiškumą ir nepriklausomybę. Kitos nėra tikros, kad susidoros su gyvenimo sunkumais be vyro, t.y. yra priklausomos nuo vyrų. Dar kitos stengiasi manipuliuoti partneriu, totaliai jį kontroliuoti. Jeigu santykiai statomi ant tokių pamatų – juose labai nedaug tikrų jausmų. Tai viso labo pačios moters išsimūryta tvirta siena, neleidžianti jokiam vyrui prie jūsų netgi priartėti. Iš visko sprendžiant, jūsų laukia nyki vienatvė. Kad šitaip nenutiktų, svarbu pasistengti įžvelgti vyriškyje lygų jums partnerį jūsų poroje.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *