Kodėl moteris negali sau pripažinti, kad klysta

Šis klausimas jaudina ne tik vyrus, bet ir pačias moteris. Dažnai konfliktinėse situacijose ar dėl blogos nuotaikos moterys elgiasi neteisingai, prikalba mylimam žmogui begalę įvairiausių neleistinų normaliame bendravime dalykų, arba imasi tokių pat neleistinų veiksmų. O kai audra aprimsta, damos kažkodėl niekaip negali netgi sau pačioms pripažinti, kad klydo.

Yra kelios priežastys, kodėl taip nutinka. Viskas, žinoma, labai individualu. Tačiau yra tam tikrų priežasčių, kurios būdingos visoms ar bent jau daugumai. Išsiaiškinkime, kodėl vis dėlto moteris negali sau pripažinti, kad buvo neteisi.

Trukdo išpūstas pasitikėjimas savimi, arogancija arba jos pačios egoizmas

Tokiam žmogui trūksta psichologinio brandumo. Kitaip sakant, moteris elgiasi kaip mažas vaikas: negali pripažinti savo kaltės ar neteisumo, laikosi savo pozicijos netgi tada, kai visiškai akivaizdu, jog teisus yra oponentas. Tai dar vadinama „išlepinimu“, nes dažnai tokios damos yra įpratusios iš savo vyrų gauti viską ir iš karto, o jei vyras atsisako, prasideda grandiozinė isterija, skandalai, o paskui, galiausiai, dar ir įsižeidžia, kad jos pačios buvo neteisios šioje situacijoje. Įsižeidžia ant vyro, ne ant savęs, savaime suprantama.

Pernelyg užkelta savivertė

Tokia moteriškė yra nuoširdžiai įsitikinusi, kad visi aplinkiniai, įskaitant jos mylimąjį, yra jai skolingi, turi tenkinti visus jos prašymus ir tiesiog šliaužioti prieš ją ant kelių. Ji nė už ką neprisipažins, kad klydo, kadangi nesugeba suprasti, jog yra situacijų, kuriose suklysti gali bet kuris žmogus, o ji – irgi ne išimtis. Tačiau tokiai moteriai sunku susitaikyti su faktu, kad jos argumentai gali būti užginčyti, o jos kaprizų gali kažkas nepatenkinti. Ji laiko save karaliene, o visi aplinkiniai – jos pavaldiniai. Natūralu, kad tokia ponia tiesiog negali klysti. Tačiau taip galvoja tik pati „karalienė”.

Nenoras dirbti su savimi ir savo charakteriu

Moteriai daug lengviau dėl visų nuodėmių apkaltinti mylimą vyrą, nei pripažinti, kad suklydo. Bet kokiame konflikte vyras tampa kaltininku ir atpirkimo ožiu. Juk jis jai viską skolingas, viską privalo, o ji jau gimė tobula, be menkiausių ydų. Čia pasireiškia būtent nenoras tobulėti kaip moteriai ir dirbti su savimi bei savo santykiais.

Belieka tik pridurti štai ką, mielos moterys. Atminkite: dėl kivirčų ir ginčų gali būti kalti abu, nepriklausomai nuo lyties. Peržiūrėkite savo požiūrį į konfliktines situacijas ir jų sprendimo būdus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *