Kodėl negali surasti savo meilės ir laimės

Priimta manyti, kad esame „pasiruošę“ užmegzti naujus santykius, kai tik atsiranda noras susirasti savo antrąją pusę. Tačiau taip mes apgaudinėjame patys save. Noras turėti vaikiną ar merginą gali būti ne kas kita, kaip mėginimas pabėgti nuo savęs ar įtikti sociumui. Ir dėl to tu nesi pasiruošusi santykiams.

Tu nelaiminga. Jei nesi laiminga vienumoje, pati su savimi, nebūsi laiminga ir santykiuose. Labai klaidinga iliuzija, kad vos atsiradus vyrui, pasaulis nušvis naujomis spalvomis ir apskritai viskas bus sukrečiančiai nuostabu. Tu ne tik pati ištuštėsi, bet ir su partneriu tą patį padarysi.

Visi tavo santykiai turi tą patį scenarijų. Bene pati populiariausia problema daugeliui žmonių. Galime kentėti, skųstis likimu ir kalbėti, kokie bjaurūs yra vyrai. Bet gal reikėtų pagalvoti, kad tai ne „visi vyrai ožiai“, o tu pati tokius pritrauki?

Nepamiršai savo buvusio. Dar viena dažna merginų problema. Vis dar jaučiate jausmus buvusiajam, todėl pasąmoningai ieškote į jį panašaus vyro, negalite paleisti, gyvenate pagal vieną ir tą patį scenarijų.

Mūriji sienas. Negalėsi rasti vyro, jei tiesiogine ir perkeltine prasme pasislėpsi nuo visų tarp keturių sienų. Atsiverk sau pačiai ir pasauliui, ir suprasi, kad tai daug geriau, nei gali įsivaizduoti.

Tu nemyli savęs. Dėl vyro gali išduoti savo įsitikinimus, pomėgius ir pačią save. Tiesiog esi patogi mergina, kuri savęs nevertina ir nemyli. Bet jei tu nemyli savęs, kaip gali tave mylėti kiti?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.