Kodėl nesigauna sukurti santykių?

Pernelyg stengiatės. Tame tarpe stengiatės nebūti savimi. Pagalvokite apie paskutines žinutes, kurias parašėte tam, kurį mylite. Pabandykite prisiminti, kaip ilgai galvojote ką ir kaip parašyti. Siaubinga, kai žmogus apsimeta kažkuo kitu, kad patiktų žmogui, kuris ir pats slepia tikrąjį save.

Nejau išties mes norime susitikinėti su neatpažįstamai save pakeitusiu žmogumi? Juk anksčiau ar vėliau realybė išplauks į paviršių, būti su kitu žmogumi neturi būti sunku, jūs neturite keistis, kad galėtumėte su tuo žmogumi būti. Pasistenkite bent jau kardinaliai nesikeisti, neatsisakykite savęs ir viso to, ko jums nesinori atsisakyti.

Kodėl susitikinėjate? Koks tikslas ir kokia priežastis? Tiesiog tam, kad nereikėtų tūnoti vienatvėje? Kad sukurtumėte šeimą, susilauktumėte vaikų – tai jūsų tikslas, bet ne meilės pasekmė? Pavelkite giliau į savo vidų, į pasąmonės gelmes ir suprasite savo tikrąją priežastį. Jeigu žmogus neatskleidžia jums kažko naujo, ko nemato kiti, vargu ar su juo jums kas gausis.

Nežinote, ko norite. Idealus suvokimas, kokio žmogaus jums reikia, žinoma, ateina tik su patirtimi, tam reikia laiko. Ir vis dėlto pasistenkite suprasti, koks tas žmogus turėtų būti, pavyzdžiui, ką jis turėtų mėgti ar ko nemėgti, su kokiais jo bruožais esate pasirengę taikytis, o su kokiais – ne. Neturėkite iliuzijų, kad tas žmogus pasikeis, iškart vertinkite jį tokį, koks jis yra dabar.

Apskritai nežinote, kas yra santykiai. Neteisingai suprantate meilę, galbūt tas iliuzijas jums suformavo knygos ar filmai. Turite nepagrįstų lūkesčių, kaip viskas turėtų būti santykiuose.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *