Kodėl vyrai į jus žiūri?

Yra moterų, į kurias žiūri. Su kuriomis nuolat nori susipažinti. Ir nesvarbu, kiek joms metų ar kaip jos atrodo.

Moterys tokių dalykų nemėgsta, kadangi nemato priežasčių. Nemato, nejaučia, nesupranta.

O priežasčių yra, ir visos jos nesusijusios su makiažu, plastinėmis operacijomis ir grožio salonais.

Pagrindinis dalykas, kaip visada, slypi viduje. „Įdare”, jei galima taip išsireikšti. Tačiau moterys dažnai šio užpildo nesuvokia, o vyrai tai jaučia kuo aiškiausiai. Moteris tokios varžovės beprotiškai erzina, todėl jos pačios prigalvoja joms įvairiausių nuodėmių, kad nusiramintų. Juk iš tiesų, savo išvaizda tokia mūsų aprašoma moteris yra pati įprasčiausia: „Ką jis joje rado?!”

O užpildytos tokios moterys – gyvenimu. Turu nepaslėptą tamsiausiuose užkaboriuose sielą – skleidžiančią šviesą joms iš akių ir iš žodžių. Tokia moteris pavergs vienu žvilgsniu ir vos keliomis frazėmis. Arba tiesiog tylės, tačiau šalia jos nežinia kodėl bus labai gera.

Klasikinei moteriai bendraujant svarbiausia – ji pati. O mūsų moteriai pirmoje vietoje – žmogus, su kuriuo ji bendrauja. Ji iš tiesų nuoširdžiai domisi žmogumi.

Ji sutelkia dėmesį į stipriąsias puses ir apeina silpnybes. Todėl moka tinkamai pagirti ir šitokiu būdu motyvuoti.

Ji nepliurpia be sustojimo. Moka ne tik klausytis, bet ir įsigilinti į to, ką žmogus sako, esmę.

Ji nesišvaisto pretenzijomis. Vyras greta jos įgauna pasitikėjimo savimi ir pats pasitempia, pradeda augti bei siekti sėkmės. Kadangi moteris juo tiki.

Ji neišsidirbinėja. Nešokiruoja. Nesistengia atkreipti į save dėmesio. Šis savarankiškumas, šis pasitikėjimas savimi tiesiog žavi. Kai ji įeina į patalpą, į ją susminga visi žvilgsniai.

Ji rami ir maloni. Jokių chaotiškų veiksmų, nervingų judesių, blaškymosi. Tačiau tame yra savotiško „kilmingumo”, įgimto kilnumo. Ji nelaksto paknopstomis, o ramiai vaikšto ir veikia. Ji yra šiek tiek lėtesnė, nei kitos moterys. Sunkiose ​​situacijose, kai reikia skubiai kažko griebtis, priešingai, gali veikti labai greitai ir tiksliai. Be isterijų.

Su tokia moterimi bus gera, ja galima pasikliauti, pasitikėti netgi daugiau, nei savimi. O svarbiausia – ji mylės.

Apie vyrus dažnai sakoma, kad jie ieško gražuolių ar lieknų, netgi patys vyrai neretai mano, kad laimė slypi išvaizdoje. Tačiau juos vis tiek traukia moterys, kurios juos mylės. Ir štai šitą gebėjimą mylėti, šitą šilumą jie ir nuskaito moteryje. Ir tai juos traukia labiau už visas plastikas ar prancūziškus kvepalus.

Dėl to, jei vyrai neduoda jums ramiai praeiti pro šalį, paprasčiausiai turėkite galvoje, kokia patraukli yra jūsų siela, jūsų vidinis pasaulis. Atsikratyti šio fenomeno neįmanoma. Jokie drabužiai nepaslėps nuo jūsų „užpildą” jaučiančių vyrų. Ir vaikščiojimas be makiažo irgi nepadės. Kol esate gyva, jie miniomis sekios paskui jus. Vien todėl, kad visi nori būti laimingi.

Joks barškaliukai negali pritraukti stipriau, nei vidinė šviesa. Tačiau ji arba yra, arba jos nėra.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *