Kodėl vyras laikui bėgant nustoja jumis domėtis

Vyro dėmesio stoka – turbūt dažniausia problema, dėl kurios į mane kreipiasi moterys. Tai išties labai paplitusi ir rimta bėda, galinti ženkliai pabloginti jūsų santykius, jei laiku nesuprasite ir nelikviduosite prarasto dėmesio priežasčių. Būtent dėl to nutariau parašyti šia tema straipsnelį, kad pasidalinčiau patirtimi ir padėčiau susidoroti su šia situacija, jeigu ji staiga jus ištiko.

Tai dėl ko gi taip atsitinka? Kodėl vyras, laikui bėgant, atitolsta nuo jūsų ir daugiau nedemonstruoja tokio susidomėjimo, kaip anksčiau? Jūs, žinoma, pradedate panikuoti ir „gaudyti“ pabėgėlį, dėl ko jis bėga dar toliau nuo jūsų. Užburtas ratas. Nors iš tikrųjų šis reiškinys turi vieną labai svarią priežastį ir ji slypi jūsų elgesio su vyru pasikeitime.

Bėda ta, kad dauguma moterų santykių su vyru proceso metu praranda tiek savo pačių, tiek savo elgesio su vyru lengvumą ir natūralumą. Jos arba tampa abejingomis sau ir vyrui, arba priešingai, puola į kitą kraštutinumą ir tampa pernelyg paslaugios. Kaip pačios suprantate, nukrypimas į vieną ar kitą kraštutinumą negatyviai veikia tiek vyro požiūrį į jus, tiek judviejų santykius apskritai.

O dabar prisiminkite, kaip elgėtės pačioje santykių pradžioje. Prisiminkite, kokios tada buvote žaismingos, linksmos, lengvutės ir, kas labai svarbu – jūs elgėtės tarsi būtumėte šiek tiek atitolusios nuo to vyriškio ir jau tikrai nesistengėte iš kailio išsinerti, kad jam įtiktumėte. O jis tuo metu – atvirkščiai – iš visų jėgų stengėsi gauti tokią efektingą ir nepriklausomą moterį kaip jūs.

Tai kas gi jums nutiko, kas vyksta dabar? Kurgi pradingo ta lengva ir nepagaunama moteris-peteliškė, kokia buvote anksčiau?

Juk tada nereikalavote iš vyro, kad tas be pabaigos įrodinėtų savo meilę ir rimtus ketinimus jūsų atžvilgiu. Nedarėte jam spaudimo, kad priimtų kažkokius galutinius sprendimus. Tada viskas vyko kažkaip natūraliai, tarytum savaime.

Ir, kas svarbiausia, būtent tuo momentu vyras kaip tik ir norėjo daryti viską jūsų labui. Juk jūsų lengvumas ir pasitikėjimas savimi tiesiog užburdavo jį. Ir būtent todėl vyrui kilo noras jus užkariauti, jūsų siekti.

O kas dabar? Visa tai kažkur pradingo iš jūsų elgesio, visa tai pakeitė pastovi įtampa, nepasitikėjimas savimi, kas pasireiškia nebyliais klausimais-priekaištais jūsų akyse: „Tu juk mane vis dar myli, tiesa?“ Taip ir norisi atsakyti: „Taip, taip, myliu, tik atstok tu nuo manęs, pagaliau“. Nenustebčiau, jeigu jūsų vyras būtent taip ir atsakys. Taip, visa tai, deja, išties atstumia ir sukelia greičiau gailestį, nei nuoširdų susidomėjimą jumis.

Dėl to reikia skubiai gelbėti situaciją ir keisti elgesio taktiką, juk tai visų pirma teigiamai paveiks būtent jus, o jau paskui jūsų vyrą. Pradžiai pamėginkite tiesiog šiek tiek susilpninti savo „gniaužtus“ ir nustokite daryti spaudimą ar pastoviai kažko reikalauti. Tiesiog atsipalaiduokite.

Elkitės laisviau, kaip kad elgėtės tada, santykių pradžioje. Pamėginkite išsiaiškinti, kas vyrui tada jumyse labiausiai patiko. Juk tai galėjo būti kaip tik tasai žaismingumas ir lengvumas, kurių jums dabar taip tragiškai trūksta.

Kai tai sužinosite, pamėginkite susigrąžinti šiuos bruožus į savo elgesį. Juk tais laikais jūs tokia ir sau pačiai labiau patikote, ne taip, kaip dabar, kai tapote nerami, nervinga, ar ne tiesa? Tik daryti tai reikia natūraliai, o ne dirbtinai, kai bandote vaizduoti baisiai linksmą, nors visi aplinkui puikiausiai mato, kad tokia nesate. Nereikia apsimetinėti, reikia išties pasijausti laiminga ir laisva.

Iš naujo išmokite flirtuoti su savo vyriškiu, būti lengva, gundančia ir emociškai nepriklausoma nuo jo. Juk visą laiką rimtai nusiteikusi, įsitempusi, amžinai kažko reikalaujanti ir kuo nors nepatenkinta moteris – tai išties labai nepatrauklus ir neįdomus sutvėrimas.

Dėl to tiesiog įberkite į savo santykius šiek tiek prieskonių, prisiminkite kažkur nukištą humoro jausmą, gal net sarkazmą, juk aštrialiežuvė mergaičiukė yra išties baisiai patraukli ir sukelia išties didelį susidomėjimą vyrui. Pati pamatysite, kaip greitai atgims vyro susidomėjimas jumis. Galbūt netgi stipresnis, nei kitados. Tikiu, kad jums pavyks. Sėkimės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

One thought on “Kodėl vyras laikui bėgant nustoja jumis domėtis”

  1. Labai gaila, bet situacija pas mane atvirkštinė, tai vyras pasidaręs snobas, tai jis per daug reikalauja tvarkos ir rimtumo, apie humoro jausmą iš vis nemanau kad jis jį turi. Situacija baisi, norisi skirtis, trys vaikai padeda suprasti, bet visgi kaip toli mes nuėjom, gaila pasidaro, bet pati kentėti jau nebeturiu jėgų, nenoriu prarasti savęs, nes esu laimingas žmogus, kasdien su šypsena, tik gaila kad vyras to nesupranta ir jam visiškai manyje niekas nepatinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.