Kodėl žmonės prisipažįsta meilėje, o paskui palieka?

Kodėl žmonės prisipažįsta, kad mus myli, o paskui palieka? Ar tai neprieštarauja meilei?

Kuo darausi vyresnė, tuo geriau suprantu, kad tai, ką žmonės kalba ir daro, labiau susiję su jais pačiais, o ne su žmogumi, kuriam šie žodžiai ir veiksmai yra adresuojami. Todėl visiškai nustojau analizuoti buvusiųjų žodžius.

Kiekvienas žmogus ir kiekviena situacija yra skirtingi. Galbūt jūsų buvęs turi rimtų santykių fobiją, ir kai ėmėte artintis, jis pabėgo, kad apsaugotų savo širdį ir nenudegtų.

Galbūt tarp jūsų buvo puiki „chemija”, o paskui jam ji išsisklaidė. O chemija svarbi.

Taip pat svarbu būti nusistačius ta pačia banga finansų, vaikų, namų ūkio, poilsio klausimais…

Visa tai nulemia jūsų santykių trukmę. Ir jeigu jis pajautė, kad kažkur nesutampate, net jeigu iš pradžių atrodė, kad tai nesvarbu, galbūt būtent tai privertė jį išeiti.

Žmogus gali sakyti, kad myli jus, o paskui išeiti ne todėl, kad iš tikrųjų nemyli. Jis tiesiog labiau myli save, dėl to priima tuos sprendimus, kurie atitiks būtent jo interesus. Ir nors tai skaudu, ​​jis juk ir jus apsaugo nuo dar didesnio skausmo, nepratęsdamas santykių, kurie vis tiek labai greitai baigsis išsiskyrimu.

O gal jis išties nustojo mylėti. Taip irgi atsitinka, ir tai skausminga. Gal jis ir nejautė meilės, tik taip pasakė. Kas žino kodėl. Galbūt jis jautė spaudimą iš jūsų ar iš savo pusės, galbūt tuo metu bijojo jus prarasti. Sunku suprasti kito žmogaus jausmus, kai jis jais nesidalina. Ir ar verta?

Meilė gali būti ir ne romantiška. Galbūt jis mylėjo, bet ne ta prasme, kaip jūs.

Kad ir kokia būtų situacija ir jo išėjimo priežastis, neleiskite, kad tai trukdytų jums ieškoti savo žmogajus. Jūsų vertę lemia ne tai, ką kažkas pasakė ar padarė, kai išėjo. Nepamirškite to. Jo emocijos buvo laikinos, o jūsų vertė amžina. Dėl to pirmenybę teikite būtent sau.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *