Kokie miegamajame esantys augalai gali padėti kovoti su nemiga?

Nemiga kankina daugybę žmonių. Šiltas pienas, atpalaiduojanti muzika ir tabletės yra populiariausi būdai, kuriais bandoma spręsti šią varginančią problemą.  Ar žinojote, kad jei turite problemų su miegu, jums gali padėti augalai? Tinkamai pasirinkti augalai gali padėti pamiršti nemigą!

Stresas, sėslus gyvenimo būdas, netinkama mityba… Tai yra veiksniai, kurie gali turėti įtakos nemigos atsiradimui. Prie to prisideda ir nuolatinis naudojimasis telefonu bei mėlyna šviesa. Nors farmakoterapija yra labiausiai paplitęs miego problemų gydymo būdas, jos tikrai galima išvengti.

Kovoti su nemiga gali padėti meditacija, kuri leidžia įeiti į REM fazę ir nuraminti protą.

Augalai geresniam miegui

Nenorite vartoti tablečių, o meditacija jums svetima? Galite išbandyti visiškai natūralų miego gerinimo būdą.

Jau seniai įrodyta, kad augalai tikrai gali pagerinti miego kokybę. Jie gali užtikrinti didesnį deguonies tiekimą. Jei tam tikrus augalus laikysite savo miegamajame, galėsite kur kas greičiau užmigti, o miego kokybė taps geresnė.  Ryte atsikelsite kur kas žvalesni, o tai turės įtakos ir jūsų produktyvumui dienos metu.

Geriausia rinktis tokius augalus, kurie valo patalpų orą. Pristatome 3 naudingiausius augalus, kuriuos tikrai naudinga perkelti į savo miegamąjį:

1. Levandos

Levandos yra viena geriausių priemonių nuo nemigos. Daugumai žmonių labai patinka subtilus augalo aromatas ir raminantis poveikis. Vis dėlto, šio augalo nereikėtų laikyti miegamajame ištisus metus.

Vasarą, jei įmanoma, pastatykite vazonėlį už miegamojo lango arba balkone. Namuose levandas laikykite tik žiemą. Jei reikia, nuskinkite keletą stiebelių ir pasidėkite prie lovos.

2. Alavijas

Alavijas taip pat gali padėti nuo nemigos. Šis augalas gamina deguonį net ir naktį, todėl jis gali užtikrinti, kad patalpoje netrūktų oro.

Gera žinia yra tai, kad alaviją labai paprasta prižiūrėti. Šiam augalui reikia visai nedaug vandens, be to, jis puikiai jaučiasi net ir esant gana žemai temperatūrai.

3. Paprastoji gebenė

Šis augalas padeda sumažinti kvėpavimo sutrikimus. Kai kuriose šalyse šis augalas yra naudojamas astmos simptomų slopinimui. Gebenė taip pat sumažina pelėsių kiekį ore net iki 94%. Šis augalas nėra reiklus, todėl jį prižiūrėti yra labai paprasta.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *