Kokiu būdu moteris gali lengviausiai išvesti vyrą iš proto?

Originalas

Ar verta demonstruoti pavydą? Ką apie tai mano psichologai? Ar žinote, kad vyrai vengia per daug pavydžių moterų? Mat jos, pačios to nepastebėdamos, sugeba paversti vyro gyvenimą tikru pragaru ir varyti jį iš proto.

Žinoma, patologiškai pavydžių moterų nėra daug, tačiau, anot psichologų, nėra jokios garantijos, kad paprasta vyro pavydinti moteris nepavirs kerštinga ir pavojinga jo savininke. Šiuo atveju ją gali išgelbėti tik sveika psichika ir savigarba.

Ar gali moteris pati įvertinti savo elgesį ir diagnozuoti nesveiką pavydą? Pagal kokius požymius?

Psichologai tvirtina, kad moterį galima pavadinti patologiškai pavydžia, jeigu ji:

• Visada pastebi, kada ir kur vyras atkreipė dėmesį į priešingos lyties būtybę. Pavydžioji pasiunta, kai vyras, maloniai šypsodamasis, užkalbina nepažįstamą moterį. Bet kokia vyro veikla, susijusi su dailiosios lyties atstovėmis, griežtai smerkiama.

• Pavyduolė kategoriškai nusistačiusi prie bet kokius vakarėlius, susitikimus su draugais. Jei vyras ištrūksta pasėdėti aludėje su draugais, ji jam nuolat skambina, kamantinėja, priekaištauja. Grįžus namo jo laukia skandalas ar bausmė.

• Viskas, ką daro vyras vienas, kur eina, kuo užsiima, pavyduolės laikoma asmeniniu įžeidimu. Ji nepalieka jo ramybėje ir nuolat kontroliuoja skambučiais.

• Ji nuolat traukia smulkią informaciją apie jį iš jo draugų. Kiekvieną nekaltą žodį interpretuoja savaip ir paverčia jo „nusikaltimų“ patvirtinimu.

• Moteris pasirengusi sekti ir šnipinėti vyrą dieną ir naktį. Ji visur stengsis lydėti vyrą. Jei bus priversta leisti jam kur nors nueiti vienam, priekaištaus.

• Pavyduolė įsitikinusi, kad vyras mezga meilės intrigas darbe, todėl iš anksto ima nekęsti jo bendradarbių. Ji pasiryžusi kovoti su intrigomis ir beveik kasdien netikėtai užeina į jo darbovietę.

• Ji reguliariai kelia pavydo scenas ir skandalus. Vyrui tai yra baisiausias dalykas, koks tik gali nutikti.

• Pavyduolė pasistengs, kad tarp vyro draugų nebūtų nė vieno viengungio. Ji įsitikinusi, kad pastarųjų bendravimas su įvairiomis moterimis gali neigiamai paveikti jos sutuoktinį.

• Pavydi moteris įsitikinusi, kad jos vyras niekada nebuvo jai ištikimas, kad jis slapta susitikinėja su meilužėmis. Kelis kartus per dieną ji apžiūri ir pauosto vyro drabužius, ieškodama įrodymų.

• Nesveikai pavydi moteris tikrina vyro korespondenciją, telefono skambučius ir pranešimus.

• Pavydžioji palaipsniui paverčia vyrą neurotiku.

Ar esate tikros, kad nepriklausote tokių moterų kategorijai? Jei abejojate, užjaučiame jus – laimingos niekada nebūsite. Patologiškas pavydas visą laiką nuodys jums gyvenimą. Reikia jam užkirsti kelią kuo anksčiau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *