Kokių maisto produktų negalima derinti su kava?

Kava yra daugybės žmonių mėgstamas gėrimas, tad nieko keisto, kad galime rasti tikrai nemažai kavos ruošimo receptų. Vis dėlto, dažniausiai atsižvelgiama tik į tai ar gėrimas yra skanus, tačiau visiškai nesijaudinama dėl to, ar pasirinkti produktai yra suderinami. Mitybos ekspertai papasakojo, kokie produktai jokiu būdu negali būti derinami su kava, nes tą ignoruodami galite smarkiai pakenkti sveikatai.

Pienas

Kava su pienu – labai dažnai pasirenkamas gėrimas, tačiau toks pasirinkimas tikrai nėra pats tinkamiausias.

Jei kavą su pienu gersite kasdien, iš organizmo pašalinsite kalcio atsargas. Šio mikroelemento trūkumas  gali sukelti kaulų trapumą ir kitas problemas. Jei labai mėgstate kavą su pienu, neatsisakykite šio gėrimo, tačiau sumažinkite jo vartojimą.

Vitaminai

Šiandien daugybė žmonių vartoja vitaminus, kurie padeda stiprinti imunitetą. Žinoma, tame nėra nieko blogo, tačiau paanalizuokime įprastą situaciją: dauguma žmonių ryte geria kavą ir išgeria vitaminų, kad nepamirštų to padaryti dienos metu. Vertėtų nepamiršti, kad kava iš organizmo pašalina įvairius mikroelementus, todėl maisto papildai paprasčiausiai bus neįsisavinami.

Maisto papildus vertėtų gerti praėjus ne mažiau nei 60 minučių po to, kada gėrėte kavą.

Alkoholis

Kava ir alkoholis daugumai atrodo kaip labai skanus ir neįprastas derinys. Kai norisi atsipalaiduoti, į kavą pilama šiek tiek konjako ar kito stipraus alkoholinio gėrimo.

Vis dėlto, toks pasirinkimas tikrai nėra pats tinkamiausias: specialistai įspėja, kad  tai gali sukelti organizmo intoksikaciją.

Toks derinys apkrauna kepenis ir išprovokuoja kitas organizmo problemas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *