Koks moters elgesys liudija, jog ji jau nebemyli

Jausmai nėra amžini. Net stipri meilė gali baigtis. Ir manau, kad vyrams svarbu pamatyti, suvokti tą faktą, kad moteris jau nebemyli. Galima pasikalbėti, pabandyti ką nors padaryti su tuo arba taikiai išsiskirti. Kiek gyvenimų, tiek situacijų. Kaip ten bebūtų, svarbu tai pamatyti laiku. Apie tai ir pakalbėsime.

Moteris praranda susidomėjimą, kur vyras yra, su kuo, ką veikia. Iš pradžių būna įvairių variantų, pavyzdžiui, moteris visada klausinėja, kur vyras ruošiasi eiti ir su kuo. Arba ji nori gerai praleisti laiką, prašo pranešti, kai vyras atvyks į vieną ar kitą vietą.

O kai moteris nebemyli, jai visa tai neįdomu. Ji nebeklausinės, kaip anksčiau. Jei ji sau pačiai nusprendė, kad santykiai užgeso arba pasibaigė, tai ir susidomėjimas išnyksta. Dabar vyras jai tarsi svetimas. Mes juk neklausinėjame kaimynų, kur, su kuo ir kokiu tikslu jis išvyko? Mus domina tik artimi žmonės.

Jeigu moteris myli, jai reikia gauti iš vyro dėmesio ir emocijų. Jei anksčiau moteris anksčiau emocingai džiaugėsi ir pyko, o dabar – ne, tai jau rimta priežastis susimąstyti. Tas pats ir su dėmesiu. Kuo vyras moteriai reikšmingesnis, tuo jai svarbesnis jo dėmesys.

Ir jeigu moteris nebenori dėmesio, nėra ypatingo noro bendrauti, tai ženklas, kad meilė išėjo. Jai nebeįdomus šio konkretaus vyro dėmesys. Galbūt ji bandys jo gauti už namų ribų, galbūt darbe ar draugų rate.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į moters planus ir tai, kaip dažnai ji jais dalijasi. Prisiminkite santykių startą. Praktiškai kiekviena moteris jau mąsto, kokius duos vardus vaikams nuo savo vyro. Ji planuoja su juo ateitį. Toliau gali sekti pokalbiai apie keliones, didelius pirkinius ir kitus įvykius.

Ir jeigu, pavyzdžiui, papasakosite moteriai apie savo planus ir ji niekaip į tai nereaguoja – atkreipkite į tai dėmesį kaip į pavojaus signalą. Juk jeigu ji nemyli, tai ir bendra ateitis neberūpi. Jai jau vienodai rodo, ką kalbate apie ateitį, o ir pati apie tai nekalba.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *