Kriterijai, padedantys suprasti, kas tai – meilė ar susižavėjimas

Meilės jausmas yra nepaprastas ir bene maloniausias išgyvenimas, kurį anksčiau ar vėliau lemta patirti beveik kiekvienam žmogui. Kai žmogus pamilsta, jam jau būna sunku įsivaizduoti savo asmeninį gyvenimą be mylimojo. Kitiems tas gali atrodyti nesuprantama: juk žmogus gyveno ir anksčiau, buvo patenkintas savimi ir savo egzistencija, jam nieko nereikėjo, kol neįsimylėjo ir nepametė galvos.

Meilė – nepamirštamas jausmas. Kiekvienas, kuris ją patyrė, tikriausiai pripažins, kad tai nuostabus jausmas, staiga pakeičiantis gyvenimą ir skatinantis žmogų keistis, tobulėti.

Egzistuoja keli neabejotini požymiai, parodantys, kad tai – tikra meilė, o ne paprastas įsimylėjimas, susižavėjimas, simpatija.

1. Mylimas žmogus tampa gražiausia kiekvienos dienos dalimi. Ir čia jau nesvarbu, ar diena buvo sėkminga, ar pavyko su juo pasimatyti, ar buvote šalia jo tik mintimis. Pats jo egzistavimo faktas papuošia kiekvieną jūsų dieną.

2. Pirmas žmogus, apie kurį pagalvojate pabudę, tai – jūsų mylimasis ar mylimoji. Kai pamilstame žmogų, mes galvojame apie jį pabudę rytais ir prieš užmigdami vakarais. Jeigu mums atsitinka kažkas gero, norime pasidalyti džiaugsmu su savo mylimuoju, kai nesiseka, tikimės iš jo sulaukti palaikymo ir paguodos.

3. Savi interesai ir užsiėmimai nueina į antrą planą. Kiekvienam žmogui svarbiausias būna jo asmeninis gyvenimas ir vidinis pasaulis, kol nepamilsta. Tada mylimo žmogaus interesai tampa svarbesni už asmeninius.

4. Mylintis žmogus gali padaryti bet ką dėl savo meilės objekto. Jeigu jam kas lieptų sudaryti sąrašą iš tokių dalykų, kurių negalėtų padaryti dėl mylimo asmens, tai jis tikriausiai liktų tuščias. Dėl savo brangiausiojo mylintis žmogus gali padaryti viską, kad tik jis būtų laimingas.

5. Mylintis žmogus planuoja ilgą bendrą gyvenimą su savo brangiausiuoju. Jis negali įsivaizduoti savo tolesnio gyvenimo be mylimojo. Jis nepasiduos abejotinoms pagundoms ir nesileis į trumpalaikius nuotykius su kitais, kad nesugadintų santykių su išrinktuoju.

Paprasčiausiai įsimylėjęs kitą asmenį, kuris jam atrodo simpatiškas, žmogus neims planuoti su juo savo bendros ateities, jam bus baisu apie tai net pagalvoti, nors kurį laiką pagyventi kartu ir pasimėgauti seksu jis sutiktų.

Du mylintys žmonės po kurio laiko tampa geriausiais draugais, sugebančiais dalytis visais savo išgyvenimais, kartu dirbti ir spręsti problemas. Jiems atrodo, kad dėl savo santykių, savo meilės galėtų kalnus nuversti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *