Maxima akcijos: 5 priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį prekybos centrą

Nors šiandien įvairių parduotuvių pasirinkimu tikrai negalėtume skųstis, tačiau  pirkėjams visuomet yra svarbu, kad tam tikros produkcijos pavyktų įsigyti kiek įmanoma mažesnėmis kainomis. Būtent todėl visada rekomenduojama pasidomėti, kokiose prekybos vietose šiuo metu galime rasti įvairių nuolaidų. Klientus neretai vilioja būtent Maxima akcijos, kurios kiekvienam pirkėjui suteikia galimybę kasdienių prekių įsigyti kur kas palankesne kaina. Tai – tikrai ne vienintelė priežastis, kodėl verta rinktis būtent šį prekybos centrą: žemiau išvardinsime 5 svarbiausius šios parduotuvės privalumus.

Itin gausus prekių asortimentas

„Maxima“ parduotuvėse pirkėjai gali tikėtis rasti tikrai gausų prekių pasirinkimą. Kiekvienoje šio prekybos tinklo parduotuvėje rasime visų būtiniausių prekių, o didesnėse prekybos vietose taip pat galėsime įsigyti namų apyvokos prekių, buitinės technikos, laisvalaikio prekių, knygų, ir t.t. Nesvarbu, ar planuojate kasdienį apsipirkimą, ar ieškote dovanos tam tikra ypatinga proga, galite net neabejoti, kad čia rasite viską, ko jums gali prireikti.

Į klientų poreikius orientuotos akcijos

Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad Maxima akcijos yra orientuotos į svarbiausius klientų poreikius, tad galite būti užtikrinti, kad čia įvairios produkcijos visuomet galėsite įsigyti pigiau. Palanku dar prieš vykstant į parduotuvę pasidomėti ypatingais pasiūlymais, ir tai jums padės sutaupyti tikrai nemažai pinigų (galite peržiūrėti specialius leidinius, kuriuos rasite internetinėje erdvėje).

Patogus susisiekimas

„Maxima“ parduotuvių galite rasti kone kiekvienoje gyvenvietėje. Šiandien šis prekybos tinklas turi kone daugiausiai parduotuvių, todėl nuvykti į „Maxima“ parduotuvę visuomet yra patogu. Šiuo metu Lietuvoje yra daugiau nei du šimtai šio prekybos tinklo parduotuvių (užsienyje jų yra dar daugiau), tad nieko keisto, kad šio prekybos tinklo šūkis anksčiau skelbė „Visada šalia“.

Padėka lojaliems klientams

Apsipirkdami su „Ačiū“ kortele tam tikroms prekėms gaunate ne tik momentinę nuolaidą, bet taip pat kaupiate pinigus kitam apsipirkimui. Taigi, vienu šūviu nušaunami du zuikiai: jūs ne tik apsiperkate pigiau, bet taip pat kaupiate pinigus ateičiai. Apsipirkdami su „Ačiū“ kortele nuo pirkinių sumos sukaupiate 1 proc., o tuomet, jei apsiperkate naujoje „Maxima“ parduotuvėje, sukaupiate net 5 procentus. „Maxima“ pinigais galite padengti net 99 procentus pirkinių sumos, taigi, tai iš tiesų palankus būdas sutaupyti.

Dėmesys aktualiausioms prekėms

„Maxima“ ypatingai didelį dėmesį skiria įvairių prekių atrankai, todėl pirkėjai visada gali tikėtis pačios aktualiausios produkcijos. Maža to, Maxima akcijos vyksta ne tik pasibaigus tam tikrų prekių grupių sezonui, bet taip pat ir tada, kuomet ši produkcija yra pati aktualiausia. Taigi, apsipirkdami šioje prekybos vietoje visada galite tikėtis malonių staigmenų, o tuomet, jei apie vykstančius ypatingus pasiūlymus norite sužinoti iš anksto, paprasčiausiai peržiūrėkite šio prekybos tinklo akcijų leidinį, ir čia tikrai rasite visą svarbiausią informaciją.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.