Meilė daro mus gražesniais

Mylimas žmogus visada gražus. Ir kuo jis stipriau mylimas, tuo labiau žydi.

Gatvėje paimtas kačiukas ar nelikvidus šuniukas mylinčiose rankose staiga tampa žvaigždėmis, kuriomis žavimasi. Netgi numylėtinių trūkumai atrodo labai mieli, dar labiau pabrėžiantys jų nepakartojamą grožį.

Tas pats ir žmonių tarpe.

Nepastebimas, įprastas vaikinukas tampa gražuoliu šalia savo mylinčios žmonos. Ji rūpinasi juo, žiūri su susižavėjimu, parenka jam pačius tinkamiausius drabužius. Vyras atsitiesia, žvilgsnyje atsiranda pasitikėjimas, pasikeičia netgi eisena.

Ir visi staiga pradeda pastebėti, koks jis puikus. Žmonės stebisi, kad pražiopsojo tokį gražuolį. O iš tikrųjų paprasčiausiai nenorėjo jam skirti rūpesčio ir meilės, štai ir viskas.

Daugelis pastebi, kad po vedybų moterų dėmesio žymiai padaugėja. Moterys, medžiojančios vedusius vyrus, tiesiog nesupranta, kad beveik visas vyro grožis kyla iš jo žmonos rūpesčio ir meilės. Atimk iš jo žmoną – ir vyras toks jau nebebus.

Iš karto galima pastebėti ir mylimą moterį. Ji šviečia. Jos akys švyti. Ji daug šypsosi.

Jei moteris žino, jaučia, kad yra mylima, ji tampa pajėgi bet kam. Jos energija pakyla iki neįtikėtinų aukštumų. Mylima moteris ir atrodyti stengiasi kuo geriau. Ir vyrai į ją užsižiūri. O kaip kitaip? Juk ji nuostabi, kai laiminga.

Mylimas vaikas, net jei iš prigimties nėra ypatingai gražus, atrodys labai mielas. Niekam net į galvą nešaus, kad jis nepakankamai gražus. Mylimi vaikai visada žavūs ir pasitikintys savimi. Jie geriau vystosi ir efektyviau bendrauja.

Gražūs, bet nemylimi kačiukas, šuniukas, žmogus mažai kam atrodys patrauklūs. Visi iškart pajunta, kad ši gyva būtybė jaučiasi niekam nereikalinga.

Todėl pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis link meilės, grožio ir patrauklumo yra meilė sau. Neieškant priežasčių. Be įsivaizduojamų ar akivaizdžių trūkumų. Būtina save mylėti. Gerbti, lepinti save, rūpintis savimi. Jei ne jūs pats, tai kas jumis pasirūpins? Būtent jūs esate brangiausias ir svarbiausias žmogus.

Jeigu save pamilsite, tai ir jus neišvengiamai ims mylėti.

O jeigu ne, tuomet visą gyvenimą galima laukti žmogaus, kuris įžvelgs jumyse ne „bjaurųjį ančiuką”, o „nuostabią gulbę. O jeigu taip ir neįžvelgs?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *