Meilės pamokos, kurias dauguma moterų supranta pernelyg vėlai

Kartais išmokstame savo pamokas ne iš pirmo karto. Ypač, kai kalba eina apie meilę, kuri apakina, uždeda rožinius akinius. Dėl to pradedame aiškintis situaciją pernelyg vėlai. Štai kelios pamokos, kurias, kaip tikiuosi, bent jau kitos moterys supras anksčiau, negu jas supratau aš pati.

Žmogaus neįmanoma priversti tave įsimylėti. Viską, ką gali padaryti – būti ta, kurią galima mylėti. Visa kita priklauso nuo kito žmogaus. Kad ir kaip stipriai besistengtum mylėti žmogų ir juo rūpintis, jam šios pastangos nesukels jokių jausmų. Tačiau tai ne pasaulio pabaiga. Jeigu būčiau žinojusi tai anksčiau, niekad nesiaukočiau vyrams, kurie visiškai nesiruošė atsakyti tuo pačiu. Aš reaguodavau labai asmeniškai, jei kažkas manęs nepamildavo. Maniau, kad su manimi kažkas negerai. Tačiau esmė yra ta, kad mes galime tapti tik savo pačių geresne versija, kad atsirastų dar daugiau priežasčių mus mylėti. Jokiais kitais būdais neįmanoma priversti, kad kiti mums kažką jaustų.

Nebūk moterimi, kuriai reikalingas vyras. Būk moterimi, kuri reikalinga vyrui. Mes neprivalome mylėti žmogaus vien dėl to, kad jis myli mus. Renkamės mes pačios ir tiktai pačios.

Kiekvienas žmogus myli savaip ir duoda tą meilę, kurą turi, o ne tą, kurios mes tikimės. Visi mes savaip reiškiame jausmus. Individualiai. Ir nereikia sakyti, kaip žmogus turi mus mylėti. Meilė – žmogaus sielos, širdies atspindys. Išmokite priimti meilę tokią, kokia ji yra. Vertinkite ją ir būkite dėkinga.

Besąlygiškai mylimi ne tik kiti žmonės, besąlygiška meilė reikalinga ir sau. Mes mokame mylėti konkrečiomis sąlygomis, mokame smerkti ir kritikuoti. Jei liausimės tai daryti, pajausime pagaliau tikrą meilę. Pradėti reikia nuo savęs: išmokti mylėti save bet kokią. O paskui ir kitus. Be jokių išankstinių sąlygų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *