Meilužės – damos su žemu intelektu

Pasisavinti svetimą, užuot sukūrus kažką savo – visada pakankamai bukas, primityvus ir marginalus metodas. Panašiai kaip vogti iš parduotuvės, užuot susiradus darbą ir ramiai perkant už uždirbtus pinigus, ko tik širdis geidžia.

Meilužė pasisavina jau „gatavą“ vyrą, įsitikinusi, kad jis jau „paruoštas“, kitaip sakant, idealus, tobulas ir išbaigtas.

Realybėje šiek tiek kitaip, tiksliau – visiškai kitaip, vyras dėl to ir bėga iš šeimos paknopstomis, kad ten gerai nesijaučia. Jis tikėjosi vieno, o gavo visai ką kita. Jis tikėjosi nesibaigiančios šventės ir aistros – o gavo banalią buitį, dar ir su moterimi, kuri iš jo nuolat kažko reikalauja, tarkuoja nesibaigiančiais priekaištais, pretenzijomis, pati nieko nepasiūlydama mainais. Ta moteris irgi manė, kad vyras visada bus tvarkingas, gražus, dosnus ir geros nuotaikos.

Laimės negalima gauti vienu mostu. Jos apskritai neįmanoma gauti. Ją reikia kurti kiekvieną dieną, sugebėti įžvelgti ją menkiausiose smulkmenose.

Tačiau kuo žemesnis intelektas, tuo mažesnis gebėjimas pastebėti gėrį. Ir tuo mažiau supratimo, kad niekada nepasijausi laimingu žmogumi, jei nesugebi pasidžiaugti tuo, ką turi.

Pačioje santykių su meiluže pradžioje vyras dar suvokia, kad moteris pakankamai kvaila, jeigu taip lengvai užkibo už jo saldžių žodžių ir ant ausų kabinamų makaronų. O paskui į galvą trenkė hormonai, ir jis nusprendė, kad šie nuostabūs pojūčiai – tai ir yra meilė. O iš tikrųjų tai viso labo aštrių pojūčių mišinys, įskaitant ir baimės, jog apie viską sužinos žmona, pojūtį. Ir su meile visa tai neturi nieko bendro.

Meilužė net nemėgina susikurti kažką savo. Tačiau jau „gatavo” žmogaus gauti irgi neįmanoma. Santykius teks kurti. O kvailai moteriai ši veikla pernelyg sunki. Net jei iš šeimos buvo „ištrauktas” sėkmingas vyras, palaipsniui ji ims jį apgaudinėti, išdavinėti, ims ieškoti sekančio, kadangi ankstesnis nepateisino visų jos lūkesčių.

Yra ir kita meilužių rūšis. Šios moterys – protingos.

Tokia moteris mato, koks vyras priešais ją stovi, ir puikiai susigaudo, kokius makaronus jis jai kabina ant ausų.

Bet jei iš šito vyro galima gauti naudos, kodėl tuo nepasinaudojus? Juk jis pats norėjo ja pasinaudoti kaip kvailele. Moteris tiesiog siurbia iš jo resursus, kol yra ką siurbti, ir kol horizonte pasirodo perspektyvesnis, ar normaliems santykiams tinkamas vyras. Kai tik toks atsiranda, ji iškart palieka savo meilužį. Jis, tiesa, po to kankinasi. Bet juk viskas sąžininga. Norėjai ja pasinaudoti, o ji pasinaudojo tavimi, kokios pretenzijos?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *