Meilužės kompleksas

Kaip pasireiškia meilužės kompleksas? Kodėl moterys renkasi vaidinti antraeilį vaidmenį mylimo vyro gyvenime?

Meilužės kompleksas suponuoja tam tikrą tendenciją, pagal kurią moteris vis iš naujo ir iš naujo įsimyli vedusius vyrus. Tuo pat metu ji išgyvena pačius prieštaringiausius jausmus: nuo aistringos meilės ir švelnumo iki apmaudo, pavydo ir nusivylimo. Pati moteris didžiąja dalimi atvejų teigia, kad tai tik atsitiktinumas, kad ji „atsitiktinai” nuolat atsiduria meilužės vaidmenyje.

Kodėl moteris pasirenka būti meiluže?

Arba, kitaip tariant, kokios priežastys provokuoja šio komplekso vystymąsi? Kaip taisyklė, priežastys yra tokios:

Apsaugos, globos ir rūpinimosi poreikis. Dažnai meilužėmis tampa moterys, užaugusios be tėvo. Vedęs vyras joms asocijuojasi su autoritetingu tėvu, pajėgiu sukelti pačių įvairiausių jausmų ir emocijų. Dažnai meilužės vaidmenį atlieka merginos, turėjo visavertę, iš pirmo žvilgsnio, šeimą, tačiau tėvas buvo emociškai nepasiekiamas. Galiausiai mergina tiesiog nejautė apsaugos ir meilės, buvo vieniša.

Sunkus išsiskyrimas. Kartais meilužės kompleksas susiformuoja moterims, kurioms teko patirti skausmingas skyrybas. Po šito jos nesąmoningai nusprendžia daugiau nesituokti, ir metų metus vaidina antraeilius vaidmenis.

Rimtų santykių baimė. Kai moteris bijo atsiverti ir būti nuoširdi, ji nė už ką nepradės rimtų santykių su vyru. O štai santykiai su vedusiu partneriu jai neatrodo tokie rizikingi. Nors ji gali patirti labai intensyvius jausmus, sunkiai išgyventi išsiskyrimą ir nuolat ilgėtis mylimo žmogaus.

Ką su šiuo kompleksu daryti?

Svarbiausia – išsiaiškinti savyje, savo jausmuose ir nustatyti tikrąją problemos priežastį. Kai suprasite, kas jus atvedė į meilužės vaidmenį, galite su šia priežastimi padirbėti. Būtina atrasti blogio šaltinį, išmokti savarankiškai patenkinti savo poreikius, kurie nebuvo tenkinami nuo pat vaikystės. Patikėkite, jūs esate pajėgi duoti sau absoliučiai viską, ko trūko vaikystėje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *