Mitai apie riebalų nusiurbimą

Labai dažnai galvojama, jog numesti svorio nuo bet kurių kūno vietų galima suderinus savo mitybą ir aktyviau leidžiant laiką. Tinkama dieta ir sportas tikrai gali padėti turėti gražesnę figūrą, dailų ir tvirtą kūną, tačiau kartais vien to gali neužtekti. Vieniems numesti svorio pritrūksta valios, todėl kokio nors rėžimo laikymasis neduoda jokios naudos, dar kai kuriais atvejais tam tikras riebalų sankaupas gali lemti ir genetika. Specialistai teigia, jog pasitaiko atvejų, kai dėl genetikos nepavyksta atsikratyti riebalų tam tikrose šlaunų vietose. Tokiais atvejais pasitelkiamas riebalų nusiurbimas, kuris padeda problemines vietas padaryti patrauklesnėmis patiems pacientams.

Pirmas mitas, kurį galima paneigti yra tai, kad visi riebalai atsiranda tik nuo netaisyklingo maitinimosi. Daugeliu atveju mityba turi labai didelės įtakos riebalams, tačiau kartais kaltininkas gali būti ir paprasčiausia genetika. Moterims tokiu atveju problematiškiausia vieta būna šlaunys, o vyrams pilvas.

Galvojama, jog kūno riebalai yra tiesiog estetinė problema, tačiau taip galvoti nereikėtų. Riebalai, kurie dėl genetikos kaupiasi šlaunyse nėra pavojingi sveikatai, tačiau poveikis žmogui, kuris kyla dėl žemos savivertės ir kitų neigiamų jausmų, emocijų gali sukelti diskomfortą. Tai gali labai pakenkti psichologijos atžvilgiu, todėl žmogus ima gėdytis, mažiau bendrauja, vengia tam tikrų veiklų. Atsiranda problemų su drabužių išsirinkimu, todėl tokiais atvejais riebalų nusiurbimas tikrai nėra prastas apsirinkimas, nes tai padeda gyventi pilnavertiškiau.

Taip pat manoma, jog riebalų nusiurbimas atliekamas tik antsvorio turintiems žmonėms. Tačiau turintiems didelį antsvorį, tokia procedūra labai dažnai yra nerekomenduojama. Tai nėra operacija, kuri sumažina kūno svorį iki tiek, kiek žmogui reikia. Tai kontūrus dailinanti korekcija, kurią dažniausiai atlikti galima normalaus sudėjimo žmonėms arba tiems, kurie turi tik šiek tiek antsvorio.

Dar vienas įsitikinimas – riebalų nusiurbimas atliekamas tiek žiemos sezonu. Tai nėra tiesa, Lietuvoje tokia procedūra atliekama bet kuriuo sezonu. Tačiau verta gerai apgalvoti operaciją, kadangi po jos reikia nešioti specialius drabužius, kurie vasaros metu gali ne itin tikti ar būti patogūs. Jie reikalingi tam, jog būtų išlyginamas kūno kontūras bei susitrauktų oda.

Į visus klausimus visuomet gali atsakyti https://www.plastikoschirurgas.lt, kuris visuomet padės suprasti kokių rezultatų galima tikėtis iš pasirinktos operacijos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.