Moteris iš didžiosios raidės ir nesubrendusi mergaitė. Kaip atskirti?

Neseniai rašiau, kaip suprasti, kad greta jūsų tikras Vyras, o ne šiaip berniukas. O šiandien nutariau teisybės dėlei parašyti apie moteris. Taigi – kaip suprasti, kad priešais jus – tikra Moteris, o ne šiaip maža mergaitė.

Mergaitė gali užtaisyti isteriją „Aš to noriu ir taškas!“, kai tuo tarpu moteris nenusiris iki isterijų ir gėrybių prievartavimo

Taip, moteris irgi turi daugybę troškimų, tačiau turi labai didelę reikšmę, kokia forma jo pateiks savo vyriškiui šią informaciją – ramiai ir švelniai, ar reikalaujančia forma su kaltinimais, atseit, „tu manęs visai nemyli“.

Mergaitė gali be paliovos plėsti leistino elgesio su ja ribas, kentėti, o kartais ji apskritai nežino, kaip su ja galima elgtis, o kaip – kategoriškai nevalia, ko nepasakysi apie Moterį, kuri jau spėjo tapti emociškai subrendusia asmenybe

Mergaitė gali be galo ir be krašto taikytis prie vyto, be paliovos save keisti, kad tik jam įsiteiktų. Ji nelabai supranta, ko pačiai norisi iš santykių su vyru, kaip ji tuos santykius įsivaizduoja, o ir iš savo pačios gyvenimo ji anaiptol ne visada žino, ko nori.

O štai moteris iš didžiosios raidės visa tai puikiai žino ir supranta, dėl to niekada neleis, kad ją įžeidinėtų ar nederamai elgtųsi. Ji turi savo pačios, nuosavą santykių scenarijų ir netgi savotišką „instrukciją“, kaip su ja elgtis galima, o kaip – nevalia.

Ji turi savo leistinumo ribas ir nepakęs, kad kas nors jas pažeistų, netgi jeigu tai bus mylimas vyras. Tokia moteris vertina save ir pasirengusi netgi išeiti iš ten, kur jos nemyli taip, kaip ji yra verta būti mylima.

O štai „mergaitė“ dažnai kentės iš paskutiniųjų, kadangi paprasčiausiai bijos pasilikti viena, juk ji net neįsivaizduoja, kaip galima išgyventi ir jaustis laiminga be vyro greta jos. Ir iš čia seka trečiasis punktas.

Mergaitė nemoka savarankiškai savimi pasirūpinti, ji įsitikinusi, kad tuo užsiimti turi tik vyras, dėl to pagrindinis jos tikslas gyvenime, kaip priimta sakyti – „sėkmingai ištekėti ir kuo naudingiau save parduoti“

Dėl to ji laksto į pasimatymus tik su vienu šiuo tikslu – greičiau įpiršti save ir ištekėti. O štai moteris puikiausiai supranta, kad tik tuo atveju, kai pati taps emociškai ir finansiškai nepriklausoma, tada būtent ji galės išsirinkti vertą vyrą, o ne jis ją.

Dėl to ji nežvelgs alkanu žvilgsniu į akis kiekvienam vyrui, kuris paprasčiausiai paskyrė jai pasimatymą ir neprašys mintyse: „na, paimk, mane, prašau, į žmonas“. Jai nereikalingi santykiai vien dėl santykių, ko nepasakysi apie „mergaitę“.

Mergaitė iš karto prilimpa prie vyro ir paverčia jį savo visatos centru, kai tuo tarpu moteris, nors myli bei gerbia savo vyriškį, tačiau nepamiršta ir savęs, savo pačios gyvenimo ir interesų

Mergaitė visą savo dėmesį ir energiją nukreipia tik į savo vyrą, o štai Moteris taip nedarys, juk ji dar turi pati save, jai irgi reikia nemažai dėmesio, dėl to ji neprilimpa, o leidžia vyrui rūpintis ja, ir yra nuoširdžiai dėkinga už viską, ką tas žmogus jai padaro.

Ji gerbia vyrą ir pasirengusi sekti paskui jį, tačiau tik tuo atveju, jeigu jis savo poelgiais parodys, jog santykius su ja laiko rimtais. Ir tai – dviejų suaugusių, subrendusių žmonių pozicija.

Būtent dėl to vertam vyriškiui žymiai jaukesnė ir malonesnė yra būtent Moters kompanija, o ne šiaip „mažos mergaitės, ir tai visiškai logiška. Čia visiškai nėra kuo stebėtis. Subrendęs, suaugęs vyras renkasi sau lygiai tokią pat subrendusią, suaugusią, emociškai stabilią ir ramią gyvenimo draugę.

Tuo tarpu infantilus berniukas pasirinks sau tokią pat infantilią mergaitę. Turėkite tai galvoje ir suaukite, pagaliau, jeigu norite matyti greta savęs išties suaugusį, rimtą ir atsakingą vyrą iš didžiosios raidės.

O jūs, mieli vyrai, jeigu norite matyti greta savęs tikrą moterį, o ne mergaitę, būkit geri, atitikite ją.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.