Moteriška išmintis

Ar galima dėti lygybės ženklą tarp „proto“ ir „išminties“? Tuo metu, kai „intelektualiniai gebėjimai“ reiškia protą, įgūdžius ir žinias, išmintis yra šiek tiek kitokia. Tai gyvenimiška patirtis, gebėjimas suprasti įvairių dalykų, taip pat ir savo prigimtį.

Į ką kreiptumėtės patarimo gyvenimiškais klausimais: į moterį, turinčią du aukštojo mokslo diplomus, ar į tą, kuri sukaupė gyvenimiškos išminties? Manau, kreiptumėtės į antrąją.

Kas gi yra moteriška išmintis?

Ją sudaro keli aspektai, kurie labai dideliu laipsniu įtakoja pačios moters gyvenimą.

Gebėjimas įsiklausyti į save ir savo norus

Išties išmintinga moteris neignoruos savo norų, net jei šiuo konkrečiu momentu jie jai atrodo netinkami. Ji puikiai supranta, kad už kiekvieno tokio troškimo slypi koks nors svarbus poreikis. Ir būtų prasminga bent jau patyrinėti tą poreikį.

Gebėjimas priimti aplinkinių trūkumus

Tai ypatingai galinga moters galia – sugebėti tiesiog priimti žmones tokius, kokie jie yra. Nesistengiant jų „pataisyti“ ar perdaryti. Realiai išmintinga moteris gerbia aplinkinių asmeninę erdvę. Ji neprimes jiems savo valios, kad ir kokia teisinga toji valia jai pačiai atrodytų.

Gebėjimas spręsti konfliktus, o ne eskaluoti situaciją

Ši moteris nevengia konfliktinių situacijų, anaiptol ne. Ji paprasčiausiai nori susidoroti su jomis pradiniame etape, o ne laukti, kol viskas taps nebekontroliuojama.

Tokia moteris nestos į konfrontaciją vien tam, kad pakutentų savo savimeilę. Ji gerbia save, savo laiką ir aplinkinių poziciją.

Gebėjimas išsaugoti balansą tarp profesinės veiklos ir meilės

Ši moteris aiškiai supranta, kas yra darbas, o kas – asmeninis gyvenimas. Ir ji nesumaišo šių dviejų sferų į vieną makalynę. Kategoriškas meilės ir karjeros atskyrimas leidžia išmintingai moteriai teisingai susidėlioti prioritetus, paskirstyti savo išteklius ir mėgautis gyvenimu.

Kaip tapti išmintinga moterimi?

Išmintinga moterimi negimstama. Išmintis – gyvenimo patirties, derinamos su sąmoningumu ir gebėjimu viską apmąstyti, rezultatas. Išmintinga tapti gali ta moteris, kuri priima save visą – ir su dorybėmis, ir su trūkumais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *