Moteriškas požiūris į vyro hobį

Kas yra vyro hobis – gyvenimo džiaugsmas ar stichinė nelaimė? Žodynai aiškina, kad hobis – tai pomėgis, mėgstamas laisvalaikio užsiėmimas.

Jeigu susipažinote su savo svajonių vyriškiu savo pačios hobio zonoje – baseine, sporto salėje, teatre ar parodoje – nuostabu: netgi jūsų pomėgiai sutampa. O jeigu ne?

Vyrų interesų spektras neįtikėtinai platus: pradedant sudaužytų moterų širdžių kolekcionavimu, baigiant šuoliais parašiutu nuo Everesto viršūnės. Pradedant automobiliukų modelių klijavimu, baigiant skrydžiais tikru naikintuvu. Moters požiūriu visą šią įvairovę galima suskirstyti į tris kategorijas:

  • Naudingas hobis (pravers ūkyje);
  • Nekenksmingas hobis (tegu sau kvailioja);
  • Beprasmiškas ir nenaudingas moters požiūriu hobis.

Jeigu naudingas hobis abiem teikia džiaugsmą, reiškia, esate laiminga pora.

Nekenksmingas hobis nepadaro juntamo materialinio nuostolio šeimos biudžetui ir per daug neatplėšia vyro nuo jo tiesioginių šeimyninių pareigų.

Tačiau didžioji hobių dauguma būtent tie, kurių geriau kad išvis nebūtų. Tačiau surasti sau vyriškį ir taip nėra paprasta, o kad dar ir jo hobis tau tiktų – apskritai iš fantastikos srities.

Absoliuti dauguma vyrų žvelgia į savo hobį labai rimtai. Dėl to jūsų neatsargus elgesys gali labai liūdnai baigtis. Ir nesvarbu, apie ką eina kalba – apie sekmadienio žvejybą ar krepšinį per televizorių. Svarbiausia – teisingas požiūris į problemą.

Kiekvienas iš mūsų esame sudarytas iš proto, įvairių įpročių ir prisirišimų. Bet koks organizmo pertvarkymas – skausmingas procesas. Uždrausk vyriškiui užsiimti mėgstama veikla, ir jis sužvėrės arba užslėps širdyje klaikią nuoskaudą, kuri vis tiek anksčiau ar vėliau sukels sprogimą.

Reikia turėti galvoje, kad hobis labai teigiamai veikia bet kokį žmogų. Tie, kurie užsiima mėgstama veikla, perjungia mintis į jam įdomius dalykus, atsikvepia nuo problemų ir atsipalaiduoja. Tai poilsis, padedantis atskleisti savyje naujus bruožus, naujas stipriąsias asmenybės briaunas.

Visi vyrai skirtingi. Kiekvienas turi savo charakterį, temperamentą, įpročius, polinkius. Tačiau vienija juos visus vienas dalykas – pomėgiai, kurių turi kiekvienas vyriškos lyties atstovas. Dėl to jokiu būdu negalima kariauti su vyru dėl jo mėgstamos veiklos. Greičiau priešingai – vertėtų visokeriopai skatinti. Ir mainais susilauksite meilės ir pagarbos. Atradęs save savo hobyje, vyras įgyja pasitikėjimo savimi. Argi ne to moterims taip trūksta savo antrosiose puselėse?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *