Moteriškos klaidos, kurios “sugadina” vyrus

Jeigu paklausite vyro, ką jis galvoja apie moterį, išgirsite atsakymą, kad jis jos dažniausiai nesupranta. Vyrams labai sunku suprasti, kodėl moterys vienoje ar kitoje situacijoje elgiasi vienaip, o ne kitaip ar ko jos nori iš tikrųjų.

Lyčių tarpusavio supratimas – sudėtingas dalykas, kuris praktiškai nepriklauso nuo drauge praleisto laiko. Netgi auksines vestuves atšventę sutuoktiniai gali prisipažinti, kad ne iki galo vienas kitą supranta. Įlįsti visu šimtu procentų į svetimą kailį, be abejo, neįmanoma, bet svarbu bent jau klausytis ir girdėti, ką kitas šneka. Moterys labai mėgsta įkvėpti kokiems nors darbams, pastūmėti į sėkmę, padėti, kad jos vyriškis būtų pats geriausias. Tačiau mąsto ji kaip moteris. Ir tie akivaizdūs dalykai, kurie įkvepia ją kaip moterį, vyrui atrodo visiškai kitaip.

Ko nereikia daryti, jeigu norite pasiekti rezultatą

Pirma klaida. “Pagalba vyrui tolygi kontrolei”

Moters bandymai kažką patarti, padėti ar tiesiog nurodyti, kokia tvarka ką reikia daryti – tokį elgesį vyras suvokia kaip faktą, kad tik moteris žino kaip reikia daryti ir kontroliuoja. Iš mylimos moters ji pavirsta griežta ir rūsčia tamsta mokytoja, kuri diktanto metu stovi už nugaros ir atidžiai stebi, ką ir kaip rašai. Įsivaizduojate jo jausmus? Tokiais momentais žmogus apmiršta, sutrinka, jam sunku net raidę teisingai parašyti.

Antra klaida. “Padarysiu tai pati, tegu jam bus gėda”

Ne, gėda jam nebus. Dabar jam bus visiškai normalu ir racionalu apskritai to nebedaryti. “Negi aš boba kokia, kad tuo užsiimčiau?..” Vyras niekada nedarys to, su kuo gali susidoroti moteris. O moteriai norisi parodyti, kad ji sugeba tą patį, ką ir vyras. Kai kuriuos taip savotiškai koketuoja, tipo “aš ne tokia, kaip visos tos snarglės”, tačiau dažniausiai moteris tiesiog stengiasi parodyti vyrui, kaip jinai jį myli, dėl apsiima “vieną kartą” atlikti už jį jo darbą.

Trečia klaida. “Nusiminusi moteris – baisiau už bet kokią bausmę”

Norėdama parodyti, kad ji ne abejinga, pademonstruoti empatiją ar tai, kaip stipriai jai norisi, kad vyras tai padarytų, moteris ima ir nusimena. Liūdi, vaikšto nukabinusi nosį, jeigu jis kažko nepadarė ar nesigavo, ar gavosi ne taip, kaip reikia. Vyras suvokia tai kaip bausmę. Ir ateityje pasistengs vengti tokių situacijų arba iš anksto apsirūpins pasiteisinimais. Ir daugiau niekada neužsiims ta veikla ar tuo darbu.

Ketvirta klaida. “Geriau išvis būtų nedaręs”

Jei vyras padarė darbą blogai arba ne taip, kaip buvo susiplanavusi moteris ir dėl to susilaukia jos priekaištų, vyras garantuotai daugiau tuo niekada neužsiims. Jis kažką darė savo moteriai, paaukojo daug laiko ir pastangų. O rezultate – moteris juo “nusivylė”.

Penkta klaida. “Lyginimas su kitais”

Kaimynas tai daro geriau? Rimtai? Tai pasikviesk jį ir tegu sau daro. Vyriškas mąstymas paprastas. Jeigu tai jo moteris, reiškia, jis ją užkariavo ir yra jai pats geriausias. Kai moteris lygina jį su kitais, ir dar ne jo naudai, ji tarsi suteikia pirmenybę kitam. Konkurenciją ir varžymąsi galima paskatinti, kai turi reikalą su moterimi. Su vyrais šitas triukas nesuveikia. Kai jį palygina su kitu, jam apskritai pradingsta bet koks noras ką nors daryti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *