Naminis sofų ir kilimų valiklis. Ši nebrangi priemonė yra tikrai labai veiksminga

Dulkių erkutės yra nepageidaujami įnamiai, galintys apsigyventi baldų apmušaluose, antklodėse, pagalvėse ir kilimuose. Deja, plika akimi neįmanoma pamatyti, ar jūsų namuose yra dulkių erkučių. Dulkių erkutės negeria kraujo ir nekandžioja žmonių, tačiau jos gali sukelti sunkias alergines reakcijas. Tai gali pasireikšti kosuliu, niežuliu ir dirginimu. Parduotuvėse galime rasti įvairių priemonių, skirtų kovoti su dulkių erkutėmis, tačiau taip pat galima pasigaminti kur kas natūralesnę priemonę.

Vos per 20 minučių galite pasigaminti tikrai veiksmingą priemonę, kuri padės išvalyti nešvarumus ir išnaikins dulkių erkutes. Maža to, ši priemonė maloniai kvepia ir minkština paviršius.

Kaip paruošti valiklį?

Jums reikės tik kelių nebrangių produktų, kurių galima rasti kiekvienuose namuose. Reikės litro švaraus vandens, šešių lauro lapų  ir trečdalio arbatinio šaukštelio malto cinamono.

· Supilkite vandenį į puodą ir pastatykite ant ugnies. Į verdantį vandenį suberkite maltą cinamoną ir lauro lapus.

· Kruopščiai išmaišykite visus ingredientus. Virkite 15 minučių.

· Nukelkite puodą nuo viryklės. Palaukite, kol skystis šiek tiek atvės. Supilkite šiltą skystį į buteliuką su purkštuvu.

· Gautu mišiniu išpurkškite kilimus ir minkštus baldus. Palikite 20 minučių susigerti.

· Galiausiai išsiurbkite dulkių siurbliu.

Reguliariai naudokite šią priemonę. Tikrai pastebėsite, kad minkšti paviršiai tapo dar minkštesni, o namuose tvyro malonus kvapas. Ant įvairių paviršių nebeliks dulkių erkučių ir nešvarumų.  Džiaukitės švara! Ši nebrangi priemonė yra tikrai labai veiksminga ir nereikalaujanti didelių išlaidų. Nepamirškite, kad baldų ir kilimų būklei didžiausią poveikį turi tai, kaip jais rūpinatės. Ar kada nors anksčiau teko susidurti su dulkių erkėmis? Kokį produktą naudojote jų naikinimui? Pasidalinkite komentaruose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *