Nebereikia šveisti. 5 produktai, kurie padės susidoroti su nešvarumais

Nežinote, kaip valyti plyteles, kad pamatytumėte bent minimalų efektą? Jūsų laukia keletas vertingų patarimų, kurie padės susidoroti su nešvarumais.

Nešvarios plytelės yra kiekvienos namų šeimininkės košmaras. Deja, tarpai tarp plytelių labai lengvai išsipurvina, o jų valymas gali būti laikomas sunkiu darbu. Nereikia specialaus pasiruošimo, kuris kainuos didelius pinigus, užtenka kelių namie esančių priemonių ir šiek tiek kantrybės.

Kaip valyti plyteles, kad būtų pasiektas norimas efektas?

Geriausia kartą per savaitę atlikti greitą valymą, kad likusią savaitės dalį plytelės liktų geros būklės. Jei tarpas tarp plytelių yra labai nešvarus, turite naudoti patikrintą metodą, kuris leis jums susidoroti su šia problema.

Naminis dantų pastos, vandenilio peroksido ir chloro mišinys

Šie trys produktai garsėja savo oksiduojančiomis ir balinančiomis savybėmis. Norėdami pagaminti valymo priemonę, šaukštą dantų pastos sumaišykite su 10 lašų vandenilio peroksido ir puse arbatinio šaukštelio produkto, kuriame yra chloro (pvz., baliklio). Viską maišykite, kol susidarys vientisa masė, o tada tepkite tiesiai į plytelių tarpus. Po 30 minučių nuvalykite pastą šluoste ir vandeniu.

Kepimo soda

Šis patentas yra labai gerai žinomas tiems, kurie kasdieniniam valymui naudoja virtuvės ingredientus. Sumaišykite kelis šaukštus kepimo sodos su trupučiu vandens, kad susidarytų tiršta pasta. Užtepkite jos ant plytelių tarpų ir palaukite 30 minučių. Praėjus šiam laikui, nuvalykite tarpus senu dantų šepetėliu ir viską nuplaukite tekančiu vandeniu.

Citrinos rūgštis arba citrinos sultys

Citrinų sultys yra žinomos dėl savo šviesinančių savybių, todėl dažnai jomis galite papildyti įvairius ploviklius. Geriausia išspausti šviežios citrinos sultis, tada pamirkyti jose seną dantų šepetėlį ir gerai nušveisti plytelių tarpus. Po 15 minučių nuplaukite jas vandeniu.

Obuolių actas

Obuolių sidro actas turi labai panašų poveikį kaip citrinų rūgštis – šviesina plyteles. Tiesiog sumaišykite 100 ml acto su 100 ml vandens ir užtepkite ant plytelių drėgnu skudurėliu. Po 15 minučių nuplaukite tekančiu vandeniu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *