Neištesėti pažadai gali sugadinti gyvenimą

Žmogus, kuris netesi savo pažadų, laikomas nesąžiningu ir nepatikimu. Tačiau tai nėra pagrindinė problema. Neįvykdyti pažadai pakeičia jūsų gyvenimą į blogąją pusę.

Kokia galėtų būti neištesėtų pažadų žala? Pasąmonė duoto pažado nepamiršta. Ji apskritai nieko nepamiršta. O neįvykdytas pažadas yra tolygu negrąžintai skolai. Todėl neįvykdyti pažadai veda prie realių finansinių nuostolių ir skolų.

Neišpildytas pažadas kiekvieną dieną menkina savivertę. Pagarba sau mažėja, net jei žmogus dėl objektyvių priežasčių netesėjo duoto žodžio.

Stenkitės nedalyti tuščių pažadų. Neištesėti pažadai blogina gyvenimo kokybę.

Dėl to prastėja žmogaus reputacija. Nustoja pildytis norai. Kadangi žmogus savo skolos negrąžina, įsipareigojimų nevykdo, tai daugiau likimo dovanų ir negauna.

Susikaupę neišpildyti pažadai (taip pat ir sau) veda prie problemų, rūpesčių ir nuostolių. Pasąmonė baudžia tuos, kurie nepadarė to, ką pažadėjo. Baudimas gali pasireikšti bėdomis ir ligomis, nors žmogus ir nesugeba pats įžvelgti ryšio tarp savo netesėtų pažadų ir problemų virtinės.

Turite stengtis ir įvykdyti tai, ką pažadėjote kitiems ar sau.

Stenkitės ir darykite tai, net jei nenorite, jei sunku, jei neturite pakankamai jėgų ir išteklių.

Pabandykite pagalvoti ir prisiminti, ar nesate kada nors ko nors neapgalvotai ar per klaidą pažadėję ir netesėję. Užsirašykite visus savo neįvykdytus pažadus.

Dabar dar kartą patikrinkite savo galimybes, materialines ar emocines prielaidas. Ar tikrai neįmanoma tesėti tų pažadų? O gal ieškote pasiteisinimų, esate nesąžiningi, išsisukinėjate?

Jei įmanoma įvykdyti pažadą ar kažkaip kompensuoti jį, padarykite tai. Jei neįmanoma, tai bent nuoširdžiai atsiprašykite. Ir padarykite tai kuo greičiau.

Būsite laisvi nuo tokių skolų. Nuimkite šį krūvį nuo savo sielos. Jūs atgausite savo galimybes ir atrasite ramybę bei santarvę su savimi ir su pasauliu.

Ir įgysite patirties – žinosite, kaip atsargiai reikia žadėti, kad netaptumėte skolininkais gyvenimui ir sau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *