Neištikimybė dažniausiai užklumpa aukas

Neištikimybės klausimas visada labai karštas, visais laikais. Neištikimybė – tai kai turiu vyrą/žmoną ir aš jį/ją išduodu. Neištikimybė – tai meilės išdavimas. Tai – savo širdyje norėti kito žmogaus.

Neištikimybės priežasčių gali būti labai daug, pradedant buitiniu, baigiant meilės lygmenimis. Tačiau išduoda anaiptol ne visi ir ne visus. Jeigu poroje esama pasitikėjimo, meilės, pagarbos, artumo – neištikimybė mažai tikėtina. Daugelis priima sprendimą likti santykiuose.

Kokius žmones išduoda? Išduoda dažniausiai žmones, pasirinkusius gyvenime aukos poziciją. Dėl vienos paprastos priežasties – tie žmonės patys save išdavė, jie patys sau neištikimi. Jie dažnai neturi žodžio, nuomonės, balso. Jie gali slopinti, gniuždyti savo norus, poreikius, nuolankiai tylėti ir stengtis prisitaikyti. Jie tyliai lauks, tikės savo pačių sukurtomis iliuzijomis ir visada už viską atleis.

Neištikimybė turi pasekmes: melas, sugadinti santykiai su partneriu, skyrybos, nesantuokinis vaikas, nuosavos šeimos apiplėšimas, rizikos, susijusios su karjera ir reputacija kolektyve, palikti vaikai, kaltės jausmas.

Užkirsti kelią neištikimybei – reiškia būti suaugusiu ir subrendusiu žmogumi ir priimti konkretų sprendimą.

Svarbu:

– Būti sąžiningu su partneriu – gerbti jį santykiuose, jei kitas to nori, informuoti: kad jausmai jai (jam) išblėso, padėti tašką. Priimti naują sprendimą ir mėgautis juo. Jei išduodate esamą partnerį, tai turės pasekmių, už kurias anksčiau ar vėliau teks prisiimti atsakomybę.

– Kad netaptumėte auka, pirmiausia išmokite gerbti save, susiraskite savo prarastą ir sužeistą „Aš“, vadovaukitės savimi ir savo norais, neištirpdami partneryje. Susiradę savo vidinį pasaulį ir savo pomėgius, tampate įdomiais žmonėmis. Nepainiokite seksualumo ir provokacijos sąvokų. Seksualumas – viduje, jis kyla iš nuosavo balso ir troškimo. Nebūkite neištikimi sau ir nesusidursite su partnerių neištikimybe.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *