Nejaugi moterys nori iš vyrų tik trijų paprastų dalykų?

Psichologija, sociologija, antropologija ir tiesiog elementari gyvenimiška išmintis vienareikšmiškai atsako į sakramentalų klausimą: „Ko moteris nori iš vyro?”

Kad moteris mylėtų vyrą, būtų jam ištikima ir daugmaž patenkinta santykiais, būtina patenkinti tris jos bazinius poreikius.

  • Moteris turi jaustis psichologiškai apsaugota;
  • Moteris turi jaustis fiziškai apsaugota;
  • Moteris turi jaustis finansiškai apsaugota.

Visa kita – antriniai dalykai ir įvairios teorijos, kurias galima būtų apibūdinti liaudišku priežodžiu „Iš didelio rašto išėjo iš krašto”.

Tai trys patys svarbiausi santykių faktoriai, dėl to reikia žvelgti į juos labai rimtai ir beprasmiška ginčytis su mus sukūrusia gamta. Jūs gi neginčijate gravitacijos dėsnių?

Pažvelkime į kiekvieną šį poreikį detaliau.

Psichologinis saugumas

Paprastai kalbant, moteris turi pasitikėti vyru, juo pasikliauti. Ji neturėtų jausti baimės, kad vytas ją išduos ar pažemins. Ji neturi bijoti, kad vyrui prasidės isterija ar agresijos priepuolis ir jis taps pavojingas ir nesuvaldomas.

Moteris bus laiminga su morališkai stipriu vyriškiu. Su vyru, kuris žino, ko nori iš gyvenimo. Kuris nepalūžta, susidūręs su problemomis ir sugeba krizės metu mobilizuotis.

Moteris turi vyru pasitikėti, juo pasikliauti. Žinoti, kad jis priima jos silpnybes ir vertina privalumus.

Fizinis saugumas

Moteris fiziškai silpnesnė už vyrą ir turi biologiškai užprogramuotą poreikį būti ginama ir apsaugota.

Plėšrūnai suėdė milijonus bejėgių pirmykščių moterų, dėl to instinktas turėti po ranka agresyvų vyrą su kuoka formavosi drauge su protine veikla.

Kalba eina anaiptol ne apie toksišką vyrišką agresiją. Vyras privalo būti agresyvus, jeigu to reikalauja situacija.

Moteris turi būti tikra, kad greta jos yra vyras, kuris pavojaus momentu dėl jos saugumo suplėšys į gabalus bet kokį monstrą. Vyras to saugumo jai neužtikrins jokiais žodžiais ir pažadais, moteris tą jėgą ir ryžtą turi pajausti.

Neįmanoma racionaliai paaiškinti, kodėl moterys pajunta diskomfortą greta padoraus, gero, sėkmingo vyro, „gero berniuko” ir žvalgosi į „blogus vyrukus”. Tačiau viskas čia labai paprasta: „blogame vyruke” jo vidinis plėšrūnas niekur nesislapsto ir senų instinktų dėka moteriai „norisi” būtent tokio vyro, spjaunant į bet kokią logiką.

Materiali gerovė

Visoms moterims norisi būti greta vyro, sugebančio aprūpinti šeimą. Tai ne savanaudiškumas, o absoliuti norma. Jeigu moteris nori būti su skurdžiumi – tai jau anomalija.

Jei moteris leidžia vyro uždirbtus pinigus sau ir šeimai – tai normalu. Jei moteris išleidžia daugiau, negu uždirba vyras – nenormalu. Bet kokiu atveju vyras turi uždirbti kiek galima daugiau. Pinigai – neatskiriama palankaus klimato šeimoje dalis ir pinigų uždirbimas – vyro pareiga.

Problemos prasidės, kai vyras ims nepaisyti „mamutų medžiotojo” vaidmens ir savo finansinį nepajėgumą ims teisinti lyčių lygybės teorijomis. Turbūt kas antra pora suyra būtent dėl tos atseit partnerių lygybės.

Samprotaujant teoriškai, visos tos lygybės, feminizmai – atrodo labai patraukliai. Tačiau biologija ir per milijonus metų susiformavę instinktai yra nepalyginamai galingesni už bet kokią žmonių sugalvotą socialinę koncepciją.

Vyras trokšta būti su laiminga moterimi, sukurti tvirtą šeimą. Puikus tikslas. Tik jo siekiant, tenka smarkiai padirbėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *