Nenerkite stačia galva į vyrus, ant kurių parašyta „Maudytis draudžiama”

Yra tokių vyrų, kurie išties nėra skirti rimtiems ir ilgalaikiams santykiams, be to, jie gali jums netgi tiesiai šviesiai apie tai pasakyti, tačiau jūs kažkodėl sąmoningai pasirenkate jų negirdėti ir bet kokia kaina likti su jais, mat tikitės. jog laikui bėgant toks vyras pasikeis ir jam stebuklingu būdu kils noras su jumis sukurti šeimą.

Būkime sąžiningi, ar dažnai pasitaiko, kad vyras staiga ima ir totaliai pasikeičia, persigalvoja, kardinaliai pakeičia savo pažiūras ir požiūrį į šeimą bei santykius su moterimi? Žinau kelis tokius pavyzdžius, tačiau tai – išimtis iš taisyklės, ir visai ne faktas, kad tai bus jūsų atvejis. Tai ką gi darysite – sėdėsite ir lauksite sėkmės šioje „loterijoje”, švaistydamos savo neįkainuojamą laiką?

Supraskite viena: vyro meilė yra tai, ką jūs visų pirma turėtumėte realiai jausti, o ne susigalvoti sau pati. Vyro meilė, paprasčiau tariant – tai jums teikiama jo apsauga ir jūsų saugumas šalia jo, pagalba sprendžiant įvairias jūsų problemas. Vyro meilė – tai kada jis tvirtai pareiškia, kad jūs esate jo moteris ir jis tuo didžiuojasi, džiaugiasi, ir neslepia to nuo visų aplinkinių.

Vyro meilė – tai kada šalia jo išskleidžiate savo žiedus, kai jūsų savijauta gerėja, o ne prastėja, kai su šiuo žmogumi jaučiatės gerai ir „skaniai”.

O būna atvirkščiai – pasitaiko vyrų, kurie tarsi specialiai verčia jus jaustis nesaugiai, būti nuolatinėje nežinioje, kai nežinote, ką jis jums iš tikrųjų jaučia, nes jis jums to nepasako ir neparodo.

Arba vieną dieną lyg ir parodo, o kitą – demonstruoja šaltumą ir atsiribojimą. Tai toks vyrų tipas, kurio atstovai atsiunčiami jums tam, kad pasisemtumėte patirties, kad galėtumėte aiškiai suprasti, kokių vyrų ir santykių jums tikrai nereikia.

Juk vyras, kuris moka mylėti tik vieną moterį kiekvieną dieną skirtingais būdais, ir vyras, kuris vienodai myli visas skirtingas moteris – labai skiriasi vienas nuo kito, tikriausiai tai jau ir pati supratote.

O jeigu vyras pradeda jums reikšti tokias pretenzijas: „tau reikia tik mano pinigų, o štai aš tave išties myliu”, nepaisant to, kad jūs jam niekada dėl pinigų nepriekaištavote – štai čia jau galima pamatyti jo „meilę” visu gražumu. Todėl nereikia stengtis klijuoti jau sudužusių indų. Vadovaukitės abipusiškumo principu – kaip elgiamasi su jumis, taip ir jūs su žmogumi elgiatės.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *