Nesėkmingi santykiai

Visiškai normalu, jeigu jums nesigavo sukurti santykių, tačiau niekada nereikia dėl to kaltinti vien tik savęs.

Santykiai – tai visada dviejų žmonių sąjunga, šiedu žmonės gali turėti visiškai skirtingus tikslus, pavyzdžiui – sukurti šeimą, tiesiog pagyventi kartu ir t.t. Tačiau, kaip ten bebūtų, šioje sąjungoje visada dalyvauja du žmonės.

Kiekvienas gali suklysti, o antrasis santykių dalyvis pats nusprendžia, kaip reaguoti į kiekvieną konkrečią mūsų klaidą. Galbūt jis tik to ir telaukė, kad padarytume klaidą, kadangi tai – puikus pasiteisinimas nutraukti santykius, kurių jam daugiau nebereikia. O gal mūsų partneris visiškai ramiai priims šitą klaidą, išklausys ir atleis.

Svarbiausia mintis, kurią norėjau išsakyti, yra ta, kad santykiai – tai bendra veikla, kuriai reikia dviejų žmonių pastangų, ir jeigu kas nors nenori pripažinti ir priimti kito žmogaus klaidų arba jeigu kažkam šie santykiai tiesiog neįdomūs, santykiai paprasčiausiai žlugs.

Nesėkmingi santykiai – tai toji patirtis, kuri labai reikalinga kiekvienam žmogui, kadangi būtent jos dėka sekantį kartą galima bus sukurti sėkmingesnius santykius ir sulaukti, pagaliau, laimės.

Sudėtinga įgyti patirties, nedarant klaidų. Būtent iš klaidų mes visi ir mokomės. Praktiškai visi sėkmingi santykiai mums atsieina labai brangiai, kadangi už jų slypi didžiulė sukaupta patirtis, daugybė ne pačių maloniausių įvykių tiek vyro, tiek moters gyvenime.

Dėl to pasistenkite pilnu pajėgumu išnaudoti visus negatyvius momentus savo naudai. Gyvenime tokie momentai neretai yra daug svarbesni ir reikalingesni, nei pozityvūs. Tik pasisėmę neigiamos patirties, mes jos pagalba galime realiai kažko išmokti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *