Nesunkūs būdai nugalėti tingulį

Kiekvienas žmogus žino, koks yra tas tingėjimo jausmas. Tik vieni jam atsiduoda, kiti priešinasi. Vieni būna jam mažiau atsparūs, kiti – daugiau, nes išmoko jį nugalėti..

1. Kad nustotumėte tingėti, reikia nieko nedaryti

Rimtai. Atsistokite vidury kambario ir nieko nedarykite. Visiškai nieko: nevalgykite, negerkite, neskaitykite, negulėkite, nesiklausykite muzikos, negalvokite. Nepraeis nė 15 minučių, kaip imsitės kokios nors veiklos.

2 .Padirbėkite 5 minutes

Prisiverskite padirbėti 5 minutes. Tai bus kur kas paprasčiau, nei imtis darbo, kuris užtruks visą dieną. Per penkias minutes galima iškentėti bet ką. Tokio laiko užtenka, kad pradėtumėte dirbti. Toliau jau negalėsite sustoti.

3 .Padalinkite didelius darbus į mažesnes dalis

Imtis milžiniškos užduoties sprendimo tiesiog neįmanoma. Padalinkite ją į mažas dalis ir darykite kiekvieną iš eilės – taip bus kur kas paprasčiau.

4. Šalin rutiną!

Viską darote, kad tik nieko nedarytumėte? Pavalgote, suplaunate indus, nueinate į parduotuvę, patikrinate elektroninį paštą, peržvelgiate naujienas, paskaitote draugų tinklaraščius. Žinoma, visa tai atitraukia nuo pagrindinių darbų, tačiau turi būti atliekama tik laisvu laiku.

5. Dirbkite nuo pat ryto

Žmonės skirstomi į „pelėdas“ ir „vyturius“. „Pelėdos“ paprastai visą dieną tinginiauja, sugalvodamos įvairiausių išsisukinėjimų, ir tik vakare prisiverčia sėstis prie darbo. Deja , nereikia savęs (ir kitų) apgaudinėti – visi žmonės vienodai gali dirbti ir rytais, ir vakarais.

6. Apdovanokite save

Bet koks darbas turi būti atlyginamas. Jeigu dirbate sau naudingą darbą, tai laiku paskatinkite save. Atlikote darbo dalį – išgerkite kavos puodelį su mėgstamu sausainiu, pasivaikščiokite ar paprasčiausiai pailsėkite 5 minutes. Taip išsiugdysite gerą įprotį.

7 .Neatidėliokite rytdienai

Rytojus bus labiausiai apkrauta savaitės diena, jeigu mes nuolat atidėliosime darbus rytdienai. Jei norite pradėti naują gyvenimą, padarykite tai nedelsiant. Rytoj atsiras kitų svarbių reikalų ar tiesiog persigalvosite. Net jeigu jau vėlus metas, pradėkite savo užsibrėžtą darbą šiandien. Užbaigti jau pradėtą darbą bus lengviau, nei pradėti naują.

Tegul tingėjimas daugiau netrukdo jums žengti savo sėkmės keliu!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.