Net jeigu jį myli – paleisk

Jis paaiškins jums, kad “dar ne laikas”, kad jeigu būtumėte susitikę kitomis aplinkybėmis, jis, žinoma, galėtų jus pamilti, tačiau judu susitikote gyvenimo kryžkelėje, kai ir jam, ir jums norėjosi kažko visai kito.

Jis paaiškins, kad tarp jūsų susiklostė ypatingi santykiai, kad jūs pagrobėte gabalėlį jo širdies ir jis niekada jūsų neužmirš, bet dabar jam būtina žengti savu gyvenimo keliu.

Jis paaiškins, kad norėtų užimti ypatingą vietą jūsų gyvenime, bet paskui pastoviai suranda pretekstų nesileisti su jumis į rimtus santykius ir galiausiai gaunasi taip, kad išėjimas tampa vieninteliu jo poelgiu, kurį galėtumėte prisiminti.

Jeigu kažkas rimtai laiko jus ypatingu žmogumi, jis neabejos savo jausmais. Jeigu kažkas išties myli, jis nė už ką nepaliks jūsų vienatvėje.

Kas verčia jus nepaleisti tos širdies, kuri jūsų atžvilgiu išlieka visiškai šalta? Ar tai būtent tie santykiai, kurių ieškote?

Kad ir kokie būtumėte artimi, kad ir ką jums būtų drauge patirti, turite nepamiršti, kad tikroji meilė suteikia laisvę, o ne įkalina. Ji atneša į jūsų gyvenimą džiaugsmą, suteikia galimybę suvokti, kad čia yra būtent tas dalykas, kurio jūs taip ilgai ieškojote.

Nėra nieko skaudžiau kaip užtrenkti duris mylimam žmogui, juk viskas, ką jam jaučiate ir ką jam darote – visa tai tikra. Tačiau jūs esate verta žymiai daugiau, nei tušti žodžiai ir neišpildyti pažadai iš jo pusės.

Esate vertos meilės, kurioje nėra baimės, o yra visiškas pasitikėjimas artimu žmogumi.

Dėl to paleiskite jį, net jeigu jaučiate jam pačius stipriausius jausmus.

Juk tikroji meilė vis tiek jus susiras: teisingu laiku ir teisingoje vietoje. Ir ji liks su jumis visiems laikams.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *