Neteisingas žmogus niekada nemylės teisingai

Galite stengtis iš visų jėgų, tačiau neteisingas žmogus niekada jūsų nemylės teisingai. Neteisingas žmogus nesupras nei jūsų širdies, nei jūsų aistros. Jis nesupras, kodėl jums tai taip svarbu, kodėl jūs būtent taip išreiškiate save. Jis eis tolyn nuo jūsų, o ne artyn. Jis rimtai nežiūrės į jūsų jausmus.

Neteisingas žmogus negalės susidoroti su jūsų nuoširdumu ar emocijomis. Jis nevertins to, ką jūs darote jo labui, laikys jus savaime suprantamu dalyku, nuolat painios jūsų gerumą su silpnumu ir jus apgaudinės. Su neteisingu žmogumi meilė sudaužys jūsų širdį ir neišspręs jokių problemų.

Neteisingas žmogus privers jus tipenti aplink save ant pirštų galiukų, nes kiekvieną kartą, kai norėsite pasikalbėti, jis pradings, kaip ir tada, kai jums jo labiausiai reikės… Neteisingas žmogus dėl jūsų nesistengs. Jis ieškos pasiteisinimų, o ne galimybių.

Neteisingas žmogus niekada nemylės jūsų teisingai tiesiog todėl, kad meilės nėra jo planuose ir, turbūt, niekada nebuvo. Galbūt jam patiko jūsų dėmesys, mintis, kad turi merginą, galbūt norėjo pamiršti savo buvusią ar atsikratyti vienatvės. Ir nieko daugiau. Štai kodėl jums užsimanius daugiau, jis staiga atvėso.

Neteisingas žmogus niekada nemylės jūsų teisingai. Su juo meilė taps vieniša, šalta vieta, ir galiausiai jūs išeisite, nes anksčiau ar vėliau suprasite, kad mylėti ne savo žmogų yra skausminga ir kad neverta kęsti viso to skausmo. Tai – ne jums.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *