„Nieko nenutiko“ ir dar žiupsnelis moteriškų frazių

Būna situacijų, kai moterys vyrams sako ne visai tai, ką nori pasakyti…

„Na ir puiku!”

Moterys šį žodį dažniausiai vartoja pačioje ginčo pabaigoje – kai jos teisios ir jums laikas užsičiaupti.

„Aš greitai! Dar penkios minutės!”

Šią frazę galima interpretuoti dvejopai. Jei moteris tai ištarė prieš pradėdama ruoštis eiti iš namų, „penkios minutės“ prilygsta pusvalandžiui. Bet jei jums buvo skirtos tik penkios minutės pažiūrėti pirmą krepšinio rungtynių kėlinį, kol pradėsite „padėti namuose“, būkite tikri – tai bus lygiai penkios minutės!

„Nieko nenutiko“

O štai čia jau reali tyla prieš audrą. Tas „nieko“ akivaizdžiai kažką reiškia, todėl būkite budrūs. Ginčai, prasidedantys žodžiais „nieko nenutiko“, dažniausiai baigiasi fraze „Na ir puiku!” (žr. 1 punktą).

„Na, na, tęsk“

Tai iššūkis, o ne sprendimas. Dėl to jokiu būdu nebetęskite!

Sunkus garsus ir išraiškingas atodūsis

Šio neverbalinio signalo vyrai dažnai nesupranta. Garsus atodūsis reiškia maždaug štai ką: ji mano, kad esate visiškas kretinas ir absoliučiai nesupranta, kodėl apskritai gaišta laiką tam, kad stovėtų čia ir ginčytųsi su jumis apie niekus (žr. 3 punktą).

„Viskas gerai“

Vienas pavojingiausių teiginių, kokį tik vyras gali išgirsti iš moters. „Viskas gerai“ reiškia, kad ji ima minutės pertraukėlę, kad sugalvotų, kada ir kokiu būdu jūs būsite žiauriai nubausti už savo klaidą.

„Ačiū“

Jei moteris sako „ačiū”, neklauskite už ką. Tiesiog pasakykite jai „nėra už ką“. Tačiau čia, tiesa, esama subtilaus momento: jei vietoje paprasto „ačiū“ išgirsite „didžiulis ačiū!” (ypatingai akcentuojant žodį „didžiulis“), turėtumėte iš karto pajausti subtilų sarkazmą, skambantį jos balse. Po šito niekada nemėginkite sakyti „nėra už ką”. Priešingu atveju gausis „nesvarbu“ (žr. sekantį punktą).

„Nesvarbu“

Tai elegantiškas moteriškas būdas pasiųsti vyrą… Na, jūs ir patys puikiai žinote tą adresą.

„Nesijaudink, aš pati…“

Dar vienas labai grėsmingas pareiškimas, dažniausiai sakomas tuo metu, kai moteris jau kelis kartus prašė vyro ką nors padaryti (išmesti šiukšles, surinkti po namus išmėtytas kojines, vinis), ir pamatė, kad jis net nepakilo nuo sofos ir ėmė viską daryti pati. Vėliau ši situacija išprovokuos kvailą vyrišką klausimą „Kas negerai?” o moterišką atsakymą skaitykite trečiame punkte.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *