Norite, kad rankšluosčiai visada išliktų minkšti? Išbandykite šią gudrybę

Ši paprasta ir nebrangi gudrybė padės išlaikyti rankšluosčius minkštus ir apsaugos nuo audinio paviršiaus pokyčių.

Laikui bėgant rankšluosčiai gali tapti kieti ir šiurkštūs. Taip nutinka dėl netinkamo rankšluosčių skalbimo. Ilgainiui rankšluosčiai deformuojasi ir tampa ne tokie funkcionalūs. Kodėl taip nutinka?

Dažnai rankšluosčiai sukietėja dėl didelio audinių minkštiklio kiekio, netinkamo skalbiklio, skalbimo karštame vandenyje, netinkamo džiovinimo, ir t.t. Nors gana dažnai manoma, kad retesnis rankšluosčių skalbimas gali padėti juos apsaugoti nuo neigiamų pokyčių, tačiau tai nėra tiesa. Iš tiesų rankšluosčius reikėtų skalbti net dažniau nei dauguma žmonių mano. Laimei, yra būdų, kurie padės suminkštinti rankšluosčius, ir jums nereikės svarstyti apie naujų rankšluosčių įsigijimą.

Sarah Dempsey iš „Myjobquote“ britų laikraščiui „Express“ sakė, kad skalbimo metu reikia naudoti vieną ingredientą, kuris padės suminkštinti standžius rankšluosčius. Tai – baltasis actas. „Kad rankšluosčiai nesukietėtų, į skalbimo mašiną įpilkite stiklinę baltojo acto“, – patarė ekspertė. „Tai padeda suskaidyti ploviklio likučius, todėl rankšluosčiai išlieka minkšti”.

Nuomonės formuotoja Lynsey Crombie taip pat atskleidė paslaptį, kaip rankšluosčius išlaikyti purius ir užkirsti kelią jų sustandėjimui. Valymo ekspertė, kuri dažnai pasirodo TV laidoje „This Morning“, sutiko su Sarah Dempsey ir taip pat pasiūlė naudoti baltąjį actą vietoj audinių minkštiklio.

„Nenaudokite audinių minkštiklio: vietoj jo įpilkite 20 ml baltojo acto tiesiai į skalbimo mašinos būgną ir tada įdėkite rankšluosčius“, – rekomenduoja Lynsey Crombie.

Baltasis actas padeda pašalinti muilo likučius iš rankšluosčių pluošto, dėl kurių jie gali sukietėti. Taip pat galima rinktis šį natūralų sprendimą, kuris padės išvengti drabužių statinio krūvio, todėl naminių gyvūnėlių plaukai mažiau kibs prie drabužių. Jums tikrai nereikia gaišti laiko stebuklingų priemonių paieškoms: baltojo acto galima nusipirkti daugumoje vietinių prekybos centrų ir internete. Vis dėlto, nepamirškite, kad jo negalima maišyti su kai kuriomis kitomis valymo priemonėmis.

Taip pat galima rinktis ir kitus natūralius audinio minkštinimo būdus, kurie yra ne tik ekologiški, bet taip pat ir nebrangūs. Išbandykite natūralias skalbimo priemones ir įsitikinsite, kad jų veiksmingumas yra ne ką mažesnis nei parduotuvėse siūlomų ploviklių.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *