Paprasti būdai pagerinti miegą

PSO duomenimis, iki 45% pasaulio gyventojų kenčia nuo miego sutrikimų. Tačiau yra trys dalykai, kurie garantuotai pakeis jūsų naktinio gyvenimo kokybę.

1 žingsnis: nusipirkite naują čiužinį

Ekspertai atkreipia dėmesį, kad čiužinius reikia keisti po septynerių ar aštuonerių naudojimo metų. Nors tai ne metų klausimas: matomas įdubimas yra aiškus ženklas, kad čiužinys netinka ir laikas eiti į parduotuvę.

2 žingsnis: nustokite valgyti naktį

Kiekvienas, kuris vidurnaktį lepinosi maistu, žino, kad vėlyvas valgymas gali sugadinti miegą. Rekomenduojama vengti „pasimatymų“ su šaldytuvu prieš pat miegą, o jei esate alkanas, valgykite lengvus, sveikus užkandžius.

3 žingsnis: jokių išmaniųjų prieš miegą

Jūs tikriausiai žinote: naktinis lindėjimas internete yra didelė klaida. Toks elgesys gali sumažinti melatonino, miegą reguliuojančio hormono, gamybą. Be to, jūsų smegenys jaučiasi absoliučiai aktyvios, kai stačia galva panyrate į telefoną ar kompiuterį. Prieš miegą geriau pusvalandį paskaityti knygą.

Yra žinoma, kad žmogus pripranta prie naujų dalykų per 21 dieną, būtent tiek laiko reikia naujam įgūdžiui ir įpročiui suformuoti. Šio laiko visiškai pakaks ir mūsų aprašytiems trims paprastiems žingsniams įsisavinti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *