Pas visus nevykėlius vienodos žmonos

Daug kartų pastebėjau, kad pas visus nevykėlius praktiškai vienodos žmonos, tarsi klonuotos. Kalbu ne apie tai, kad jos apsileidusios ar negražios (nors irgi neretai pasitaiko). O ką jeigu egzistuoja kažkokios kodinės frazės, kurios programuoja vyrus nesėkmėms? Ir iš sėkmingo praeityje vyro padaro nevykėlį ir skurdžių?

Išanalizavau ir supratau, kad vyro sėkmingumas išties priklauso nuo žmonos elgesio, bent jau su 99% tikimybe.

Pavyzdys.

Yra toks moters tipas, pavadinsiu jas “parazituojanti”. Jos misija nuo pat santykių pradžios – išspausti iš vyro viską, kas tik įmanoma, priversti jį atnešti maksimalią naudą.

Tokiai moteriai vyras netgi ne vyras daugiau, tik gyvūnas, kuris už leidimą pasinaudoti jos kūnu dabar iki grabo lentos lieka skolingas jai, jos mamai, neretai ir draugėms. Tačiau kaip gi paversti įprastą vyrą nė vienu žodžiu paprieštarauti nesugebančiu skuduru? Viskas labai paprasta.

Atplėšti nuo artimųjų. Tai pirmas dalykas, nuo kurio pradeda tokio tipo moteris. Ji visiškai nepastebimai įsigudrina susikivirčyti su visais vyro giminaičiais ir uždraudžia jam lankytis jų teritorijose. Ji nuolat užpykusi ant jo motinos ar senelės, dėl to gyvens tiktai atskirai. Sava teritorija taps pačiu pirmuoju ir svarbiausiu jos reikalavimu.

Teritorijos užgrobimas. Parazituojanti moteris paprastai daro šitaip: arba atsiveda vyrą į savo teritoriją, arba, kas labiau tikėtina, pareikalauja įsigyti būstą, užrašius jį jos vardu. Tai standartinis metodas, po kurio viskas pasidaro aišku ir akivaizdu. Be to, kreditą už būstą padengs būtent vyras. Ji argumentuos savo prašymą kaip tik norite – baimė dėl vaikų ateities, baimė dėl galimos neištikimybės, reikalavimas įrodyti meilę. Tokio elgesio prasmė tik viena: gauti į rankas svertą, kuriuo galima daryti vyrui spaudimą.

Valdžia namuose. Paskutinis kirtis. Dažniausiai per vaikus. Jau nėštumo pradžioje prasideda manipuliacijos. Nejaugi tu to nepadarysi savo vaiko labui? Nejaugi tu nesugebi pasirūpinti savo šeima? Poniutė pradeda įžūlėti gerokai smarkiau, negu jai tai daryti liepia hormonai. Šiame etape vyrui įdiegiamas kaltės kompleksas. Tu per mažai darai savo vaikams, pasižiūrėk į kitus, tu blogas, nejautrus, tu mane įskaudinai, tu man privalai.

Vyrai, būkite itin atsargūs! Naujas virusas, naikinantis vyrišką planetos gyventojų pusę, plinta siaubą keliančiais tempais. Štai kai kurie pagrindiniai šios ligos simptomai, viruso plitimo keliai ir šiek tiek duomenų apie sukėlėją. Sukėlėjas šiuo atveju – tai moteris, jūsų draugė arba žmona.

Išoriškai šis virusas gali būti labai patrauklus, gundantis, tačiau jis išsiskiria troškimu visiškai nieko nedaryti ir susikurti sau gerovę jūsų sąskaita. Milžiniška parazituojančių moterų kolonija įsiveisė dėka šiuolaikinės glamūro kultūros. Šio viruso smegenų likučiai pajėgūs atlikti tik vieną veiksmą: brangiau parduoti ir efektyviau panaudoti savo dauginimosi organą.

Parazituojančią moterį galima atpažinti iš žodžių “tu privalai”, “tu gi vyras” ir t.t. Jų pagalba į jūsų smegenis įkalama idėja, kad jūs privalote tenkinti absoliučiai visus įgeidžius, kurie sulig kiekviena diena neišvengiamai didėja ir gausėja.

Palaipsniui virusas tampa vis akiplėšiškesnis ir užteršia jūsų smegenis savo gyvybinės veiklos produktais. Pradedate jausti nesibaigiantį kaltės jausmą, visiškai prarandate savigarbą. Tuo pat metu parazito Ego išsipučia iki neįtikėtino masto. Tokia moteris pasijunta karaliene. O jūs šioje situacijoje – ne daugiau kaip naudingas naminis gyvulys.

Kad išsaugotų jūsų organizmą nusilpusioje būsenoje, virusas naudoja tokius metodus: jūsų kontaktų su šeima ir draugais ribojimas, atimama teisė disponuoti jūsų pačių pinigais, nuolatinis tarkavimas ir seksualinis šantažas. Jeigu naudojamas pastarasis metodas, galite būti 100% tikri, kad atėjo laikas pradėti kovą su infekcija savo organizme. Moteris-parazitė gali sąmoningai daryti negatyvų poveikį jūsų išvaizdai ir rengimosi manierai, kad atrodytumėte mažiau patrauklus kitiems parazitams.

Ši liga išgydoma. Gydymo metodas – ryšių su ligos sukėlėju nutraukimas. Itin sunkiais atvejais susirgusieji rizikuoja pavirsti riebiu, užguitu, prastai apsirengusiu, pinigų ir sekso nebeturinčiu sutvėrimu, kuris iš paskutinių jėgų stengiasi “patenkinti šeimos poreikius”. Sunkiausiais atvejais – insultas ir mirtis, sulaukus maždaug 45 metų.

Būkite budrūs.

Autorė – moteris. Ir jai tokia situacija labai nepatinka.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *