sužinoti žmogaus praeitį

Pasakojimai apie praeitį – svarbiausi niuansai

Pažintis su moterimi – vienas labiausiai jaudinančių periodų santykiuose, ypač jei tarp jūsų iškart suveikia „chemija“. Jūs dar tik pradedate vienas kitą pažinti, dėl to viskas atrodo nauja ir įdomu.

Tačiau yra temų, kurių pradiniame pažinties etape geriau neliesti, pavyzdžiui, politika, religija ir, žinoma, buvusieji partneriai. Užuot pasinėrę į praeitį, geriau pasistenkite pažinti vienas kitą tokiais, kokie esate iš tikrųjų – šiuo konkrečiu momentu.

Neretai dėl įvairiausių priežasčių, susijusių su psichologiniais gynybiniais mechanizmas, mes leidžiamės į kalbas apie praeitį arba ateitį, užuot atskleidę informaciją apie dabartį. Pokalbiai apie praeitį ne tik trukdo likti dabartyje, šiame momente, bet ir gali sudaryti moteriai neteisingą įspūdį, jog tu vis dar myli savo buvusią arba nuolat lygini su ja dabartinę damą. Dėl to nereikia pirmam pradėti pokalbių šita labai slidžia tema.

Anksčiau ar vėliau ši tema vis tiek iškils į paviršių, štai tada galima ir netgi reikia apie tai pakalbėti. Bet ir čia esama griežtų taisyklių, kurių vertėtų laikytis, kad visko nesugadintum.

Jei vis dar bendrauji su buvusia – pateik šitą informaciją taip, tartum didžiuojiesi, jog sugebėjai išsaugoti draugiškus santykius, tačiau judu neturite jokių šansų susitaikyti.

Nuoširdumas ir atvirumas reikalingi tik tuo atveju, kai nusimato ilgalaikis romanas. Moterys be galo smalsios ir visada domėsis tavo istorija. Jeigu tarp jūsų dar nesusiklostė nieko rimti ir nesi tikras, ar verta tęsti, atsakinėk į klausimus atvirai ir trumpai, nesileisdamas į detales.

Gali pasakyti kažką panašaus į “ praėjusiuose santykiuose buvo daug teigiamų momentų, mes turėjome panašius tikslus ir interesus, tačiau galiausiai supratome, kad daugiau nebegalime būti kartu“. Šitokiu būdu tu parodai, kad susitaikyti nėra jokių šansų, bet ir į buvusios kritikavimą nenusmukai.

Nauja pažįstama – ne tavo psichoterapeutė ir ne geriausias draugelis. Niekam nesinori susitikinėti su įniršusiu paskalų platintoju. Tai nuobodu ir labai vargina. Kuo daugiau negatyvių istorijų jai papasakosi, tuo mažiau liks šansų sekančiam pasimatymui.

Niekada nelygink buvusios su dabartine. Toks elgesys byloja apie tavo nepasitikėjimą savimi. Prieš atsakydamas į klausimus apie buvusią, pagalvok, kas iš tikrųjų slypi už tų klausimų. Svarbiausias dalykas, ką nori žinoti tavo dama – kodėl ta moteris nepanorėjo būti su tavimi ir kodėl tu nepanorėjai būti su ja, savo buvusia.

Geriausias būdas atsakyti į klausimus apie praeitį – susikoncentruoti į tai, ką sužinojai tų santykių dėka ir į tai, koks esi žmogus. Pokalbis apie praeitį – vienas iš ritualų, kuriuos atlieka praktiškai visi susipažįstantys žmonės. Teisingai elgiantis, šitas ne pats maloniausias pokalbis gali atnešti labai daug naudos. Blogiausiu atveju tu visada galėsi šiek tiek pagražinti savo istoriją ir pademonstruoti, koks tu pasitikintis savimi, stiprus ir kilnus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *