Pirmąjį pasimatymą lemia pirmosios 12 minučių

Psichologų teigimu, žmogui, norinčiam padaryti gerą įspūdį per pirmąjį pasimatymą, prireiks tik 12 minučių. To pakanka, kad partneriai įvertintų vienas kito patrauklumą pagal balso tembrą, šypseną ir akis.

Tokias išvadas ekspertai padarė, atlikę didelio masto tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei 2 tūkstančiai savanorių. Kaip paaiškėjo, tokie veiksniai kaip nemalonus kūno kvapas (59% respondentų) ir blogas burnos kvapas (53%) gali išgąsdinti potencialiausią partnerį.

Be to, mokslininkams pavyko išsiaiškinti labai įdomų dalyką. Yra kategorija žmonių, kurie labai rimtai žiūri į pirmąjį pasimatymą – jie sudaro 6% apklaustųjų. Socialiniuose tinkluose jie kruopščiai renka visą turimą informaciją apie asmenį, su kuriuo turi įvykti susitikimas.

25% respondentų iki pasimatymo stengiasi kiek įmanoma sutvarkyti savo išvaizdą. Moterys dažniausiai daro naują šukuoseną, manikiūrą ar perka naujus kvepalus. Tačiau kai kurie vyrai nori auginti barzdelę, kad pasimatymo dieną užkariautų širdies damą. Viena iš šešiolikos moterų ir vienas iš dvidešimties vyrų pirmojo pasimatymo išvakarėse griebiasi įvairių dietų.

Pasak psichologės Donnos Dawson, net menkiausios pastangos, kurias žmogus įdeda ruošdamasis romantiškam pasimatymui, gali žymiai padidinti jo sėkmės tikimybę. Pavyzdžiui, gera higiena ir gaivus kvėpavimas yra vieni lemiančių veiksnių – jie parodo pagarbos sau ir potencialiam partneriui lygį. Be to, pasimatymo metu turėtumėte dėvėti drabužius, su kuriais žmogus jaučiasi patogiai ir pasitiki savimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.