Plaukų dažai internetu – greitas sprendimas norint atnaujinti šukuoseną

Norite pakeisti savo išvaizdą? O gal plaukų spalva nuo saulės išbluko ir norite ją atnaujinti? Plaukų dažai internetu yra geriausias sprendimas – čia rasite itin platų įvairių dažų pasirinkimą, o užsisakius jie tiesiai į namus atkeliaus vos per keletą dienų.

Didelis asortimentas

Plaukų dažų parduotuvėse, atrodo, tikrai nemažai, tačiau tai tik pirmasis įspūdis – pradėjus rinktis, paaiškėja, kad tai reikiamo atspalvio nėra, tai plaukų dažų rūšis ne tokia, kaip norėjosi. Dėl to geriausia nerizikuoti ir rinktis plaukų dažus internetinėje parduotuvėje, nes čia asortimentas niekada nenuvilia.

Plaukų dažai internetu gali būti užsakomi greitai ir paprastai. Internetinės parduotuvės turi filtrus, su kuriais lengvai rasite tai, ko ieškote. Pavyzdžiui, galite atrinkti plaukų dažus pagal spalvą arba greitai atlikti paiešką pagal gamintoją. Be to, čia rasite ir trumpalaikių, nuplaunamų, ir ilgalaikių plaukų dažų, galėsite išmėginti ir augalines priemones. Išimtis tik profesionalūs plaukų dažai – prieš juos perkant reikėtų paskaityti naudojimo instrukciją, nes gali būti, kad juos reikia maišyti, o tam reikalingos kirpėjo žinios.

Ar plaukų dažai internetu yra saugūs naudoti?

Internetu parduodami plaukų dažai, kaip ir tie, kuriuos matote parduotuvių lentynose, yra visiškai saugūs naudoti namuose. Tiesa, reikia imtis visų atsargumo priemonių ir paisyti gamintojo rekomendacijų. Nesvarbu, kokios rūšies plaukų dažus pasirinksite, nepamirškite atlikti alergijos testo – parą prieš dažymą patepkite mažą odos plotą dažais, kad įsitikintumėte, ar jie nesukelia jums alergijos.

Taip pat būtina prisiminti esminius plaukų dažų naudojimo aspektus. Jei norite šviesesnės plaukų spalvos, plaukus pirmiausia teks išbalinti – tam naudojami specialūs plaukų balikliai, kurie primena ilgalaikius plaukų dažus. Jie pašalina pigmentą, o tada jau plaukai gali būti tonuojami norimu atspalviu. Šviesių atspalvių plaukų dažai, ypač jei jie yra trumpalaikio poveikio, tamsių plaukų nenudažys. Tiesa, išimtis yra purškiami vienkartinio efekto dažai arba specialios kreidelės – jos gali nudažyti ir tamsesnių plaukų sruogas.

Taip pat prisiminkite spalvų maišymo pamokas iš mokyklos laikų. Geltona su mėlyna sudaro žalią, o mėlyna ir raudona – violetinę spalvą. Taigi, spalvų maišymo dėsniai galioja ir dažant plaukus.

Plaukų dažai internetu – galimybė sutaupyti

Internetinės parduotuvės siūlo ne tik itin didelį plaukų dažų pasirinkimą, bet ir puikias kainas. Be to, plaukų dažai internetu parduodami su nuolaidomis, internetinėse parduotuvėse vyksta įvairių akcijų. Taigi, tai puikus būdas ne tik pasigražinti ar atnaujinti savo įvaizdį, bet ir gera galimybė sutaupyti bei reikalingas priemones plaukams įsigyti pigiau.

Be to, jei pirksite už kiek didesnę sumą, pristatymas nieko nekainuos – tai labai patogu ir praktiška, nes apsiperkant internetu nereikės sukti galvos dėl transporto kamščių, eilių prie kasos ar derintis prie parduotuvės darbo laiko.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *