Požymiai, kad gyvenate su likimo jums skirtu žmogumi

Bijote jausmų, kuriuos jam jaučiate

Jeigu jausmai žmogui tokie stiprūs, kad jūs tiesiog jų bijote, greičiausiai jūs paprasčiausiai baiminatės, kad jis išeis, kad negalėsite be jo gyventi. Tai normalu – ypač jei jus paliko anksčiau. Tačiau tas, kurį jums skyrė likimas, nuramins jūsų baimes, o ne sustiprins jas. Jausmai baugina. Meilė baugina. Likimo jums skirtas žmogus privers jus bijoti mažiau.

Jis privers jus suprasti tai, ką turite savyje patobulinti

Galbūt nemokate išreikšti jausmų, ar turite problemų atvirai bendraujant, iš visų jėgų vengiate nesutarimų ir konfliktų. Kad ir kas tai bebūtų, kad ir ką jums reikėtų patobulinti savyje, jums skirtas žmogus privers susidoroti su šiuo uždaviniu. Ir padarys jus stipresne. Jūs tapsite geresne.

Baugina, kad darosi nuobodu ir rutiniška

Kai esate su kažkuo pakankamai ilgai, galite pradėti jausti, jog santykius reikia paįvairinti. Iškyla baimė, jog neteksite tos ugnelės. Taip nutinka greičiausiai dėl to, kad ji jau prapuolė. Ir tai visiškai normalu. Toji kibirkštis, kurią jautėte pradžioje, nebūtinai išnyko, ji paprasčiausiai pasikeitė. Jūs daugiau nesijaudinsite ir nesinervinsite prieš susitikimą su juo, kaip buvo prieš 2 metus. Jūs jau pripratote prie jo buvimo šalia. Tačiau tai nereiškia, kad kibirkštis užgeso. Ji vis dar sužiba – smulkiuose momentuose, keistuose momentuose, tuose momentuose, kurie paverčia kiekvieną iš mūsų pačiu savimi, kai esame drauge. Kibirkštis vis dar žiba, ji tiesiog ne tokia, kokia buvo pradžioje.

Jis verčia jus suvokti, kad kai kurie žmonės iš jūsų gyvenimo ne tokie jau ir svarbūs

Kad yra tų, kurie iš tikrųjų ne taip pergyvena dėl jūsų, kaip jūs dėl jų. Jums skirtas žmogus mato tą meilę ir energiją, kurią skleidžiate žmonėms, nors jie to paprasčiausiai neverti. Ir jam nepatinka matyti, kaip jus išnaudoja. Jis jums apie tai pasakys. Jis linki jums gero, o tai reiškia – nori apsupti jus geriausiais žmonėmis ir atriboti nuo blogiausių.

Jis verčia suvokti savo trūkumus

Kai esate kartu su sau skirtu žmogumi, jis privers pripažinti trūkumus, kurių nenorėtumėte pripažinti. Jis negėdins jūsų ir nesmerks. Priešingai – privers jus susitaikyti su jais, priimti save tokią, kokia esate. Jums skirtas žmogus supras, kad nesate tobulybė, kad ir jūs, kaip visi žmonės, turite ydų. Jis gerbia jus kaip žmogų ir visos tos ydos jo meilei neatsilieps.

Jums pasitaiko prastų dienų

Arba naktų. Barniai ir prastos dienos keistu būdu sutvirtina santykius, jei tik judu norite padirbėti su klaidomis. Neįmanoma kiekvieną dieną šypsotis ir džiaugtis. Barnių bus. Bus nervų priepuolių, nesutarimų, ypač, kai ilgai gyvenate kartu. Bet jeigu galite pasikalbėti apie tai, kodėl jaučiate, ką jaučiate ir galite paremti, palaikyti vienas kitą, o ne pasmerkti, vadinasi, gyvenate su žmogumi, kuris išties jumis rūpinasi ir nori būti su jumis.

Jūs nepergyvenate dėl ateities

Labai puiku kalbėtis apie santykių ateitį. Malonu žinoti, kad judu abu norite būti kartu ilgiau nei kelis mėnesius. Tačiau nereikia ties tuo užsiciklinti. Neverta nuolat galvoti, ar pasipirš jis po 2 ar 3 metų. Geriau susikoncentruokite ties vienas kitu. Jūs laimingi? Pergyvenkite dėl santykių, o ne dėl šeimyninės padėties ar dėl to, kada gi ji pagaliau bus įteisinta. Jeigu abu suprantate, kad svarbiausia – tai judu abu vienas kitam ir tas ypatingas jus siejantis ryšys, reiškia esate su sau skirtu žmogumi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *