Požymiai, kad santykiai mirė ar atsidūrė “komoje”

Pateikiame kelis požymius, kurie byloja, jog santykiai jūsų poroje jau mirė arba juos būtina skubiai reanimuoti.

Pirma. Judu drauge vaikštote į parduotuves, perkate produktus, aptarinėjate akcijas, kur ir kaip gauti vienų ar kitų produktų. Ir netgi kartu užsiimate buto remontu. Visą dieną bendravimas vyksta maždaug tokiu stiliumi: “Pavalgei?”, “Pasiėmei sūnų iš darželio?”, “Kada pagaliau išplausi indus?”

Jūs turite bendrą buitį, tačiau nebėra, o gal ir nebuvo tikrojo artumo.

Antra. Atskirai poilsiaujate. Jis pas savo mamą kaime. Jūs skrendate į Goa. Arba poilsiaujate kartu, tačiau kai pažvelgiate į vyrą, kyla tik vienas klausimas: “Ką šitas žmogus veikia greta manęs?”

Jūs turite laisvo laiko, kurį leidžiate drauge arba atskirai. Tačiau nebėra, o gal ir nebuvo tikrojo artumo.

Trečia. Užsiimate seksu, kurio metu abu imituojate tai, ką būtina imituoti. Jis imituoja rūpestingą ir aistringą partnerį, jūs – seksualumą ir orgazmą. Imitavimo metu jus jaudina tik vienas klausimas: “Kada gi tai pasibaigs?”

Arba apskritai neužsiimate seksu. Tačiau užsiimate su kitais partneriais. Nebūtinai realiame gyvenime.

Ketvirta. Negalite paprašyti pagalbos, pasidalinti skausmu ar tiesiog paverkti, “įsikniaubus į petį”. Jūsų poroje tai nepriimta, juk jūs suaugę žmonės ir mokate patys susidoroti su visomis negandomis.

Turite viską, ką norite, išskyrus tikrąjį artumą.

Penkta. Turite bendrą projektą, kurio pavadinimas “Išmokėti būsto kreditą” ir bendrą tikslą išsimokėti skolas. Jeigu be šito daugiau niekas nebelaiko jūsų kartu, reiškia, santykiai mirė arba atsidūrė gilioje komoje.

Santykius, žinoma, galima reanimuoti. Jei yra toks noras. Kai šito nori abu. Bet jeigu vienas iš partnerių negali ar nenori keiti savo elgesio ir požiūrio į antrąjį, santykiai bus palaidoti visiems laikams.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *